Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Když jdu na procházku za dům do polí naše kočka Magda si vykračuje s námi. Cestou posvačí ulovenou myš. Dcera učila svého kocoura na kšírky a chtěla zkusit s ním chodit ven. Nelíbilo se mu, takže to vzdala. Hezký blog. R^

1 0
možnosti
JT

těším se na dobu až Vás bude někdo vodit na vodítku

0 0
možnosti
Foto

Pěkný blog. :-)R^

Já zase každý den venčím sám sebe. :-)

0 0
možnosti
JS

:-) to je hezké. Moje kamarádka s kocourem cestuje, mají obytný vůz a cestují s kocourem po Evropě, je báječný!

1 0
možnosti
Foto

Také jsem už vídala kočky v kempech.:-)

0 0
možnosti
PK

Tak to se mi s kočkami nikdy nepovedlo, ale je fakt, když jdu brzy ráno s pejsanem, tak nás doprovází někdy i 10 minut, než ji domluvíme aby se vrátila.;-DR^

1 0
možnosti
Foto

Tak ji vezměte někdy sebou.:-)

0 0
možnosti
JR

J23a86n 91R19á19ž

21. 9. 2019 15:39

Žijeme na samotě a dost se bavíme, když se kočka od 300m vzdálených sousedů na své večerní procházce zastaví u plotu a s viditelným pobavením sleduje našeho psa, jak v marné snaze zbourat plot, aby se k ní dostal, pro ni neškodně zuří.;-D

0 0
možnosti
Foto

to je zajímavý, jak to umí odhadnou. Naše kočka si valeze na sloupek u plotu a klidně si líže packu...a sousedův pes se může zblaznit, jenže nic nezmůže:-)

3 0
možnosti
Foto

My jsme měli kocoura. Taky mě napadlo, že venčení psů bez vodítka a náhubku by mělo být vyloženě zakázáno při představě, že by majitelé koček chtěli dělat totéž. Nemluvě o tom, že volně pobíhající psi se pohybují ve stejných prostorách, jako děti ve velice nízkém věku.

2 0
možnosti
JR

J63a42n 27R72á39ž

21. 9. 2019 15:32

Stačí vodítko a některé obce už mají vyhlášku, která volný pohyb psů v intravilánu obce zakazuje. Volný pohyb psů v přírodě upravuje zákon, a což mnoho pejsakařů neví, tak tam je stanoveno, že kde končí zahrady a domy obce, musí být pes pod přímým vlivem vůdce (svého pána). Řada soudních judikátů následně stanovila, že pod přímým vlivem vůdce je pes pouze na vodítku.

Osobně to respektuji od doby, kdy u mého vycvičeného ovčáckého psa převládly pudy nad poslušností a hodinu jsem o něm nevěděl.

2 0
možnosti
  • Počet článků 56
  • Celková karma 18,37
  • Průměrná čtenost 811x
Mám ráda přírodu, zvířata a cestování - to vše se snažím zachytit na svých fotografiích, které si můžete prohlédnout na mé stránce www.alvapa.cz.

O různých šperkových minerálech si můžete přečíst v mých článcích zde:  http://www.aklapava.cz/blog/

"Krása je všude kolem nás, stačí se umět dívat."