Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
velký jarda
tak
tyhle kecy se vedou tak po patnáctém až osmnáctém pivu.
adua
karma
Souhlasím s Vámi. Není všem dnům konec a věřím, že dnes to byla první vlaštovka v podobě soudce Šotta.
Doufám, že spravedlnost si ty ostatní najde.
bofums
Re: ...Bakalář nějak odpadá!
Ale pravdou zase je, že kdyby použil všechna svá chapadla, byla by karma vysoká!
Příteli, myslíte, že jsou takovéto blogy honorovány? Nápady ale nejsou vždycky nejhorší-
takový menší pracovní tábor by mohl prospět třeba Šumavě! Je tady pár blogerů, kteří
by tam uplatnili svou kvalifikaci na př. v časopisu: " Kůrovec- náš přítel" a pod. Nezdá se
Vám, že zde postrádáme známé " kritiky režimu "? Že by měli " lufta" z Pana soudce?


















