Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

M98i94l16a35n 98D36u31d28k83a

27. 2. 2020 12:54

Karma R^. Každý by měl prostě začít u sebe...méně mluvit a nechovat se jako prase.

0 0
možnosti
Foto

Místo brožurky si raději přečtěte knihu Duhová šestka od Toma Clancyho. Tam je v podstatě to samé, čeho jsme dnes svědky v bledě modrém...

Tady je anotace...

https://www.cbdb.cz/kniha-1386-duhova-sestka-rainbow-six

Jinak Vám karmaR^

0 0
možnosti
JL

Donutit většinu se jim nepodaří, většina lidí totiž má ráda maso, benzín a auta, ráda cestuje k moři...a aktivisti je nezajímaj, klidně se po nich projdou.

1 0
možnosti
MS

Jestli se tématu ekologie ujímají šašci, kteří na ekologii kašlou a sami jí maso, nebo cestují autem, používají notebooky, mobily, teplou vodu, vytápí domovy, tak se milerád po takovém šaškovi projdu a ještě si to procházení budu užívat. Každý by chtěl zavřít uhelné elektrárny a jak sami hospodaří s elektrickou energií? To samé platí o teplárnách a tepelné energii. Ať ukážou že se týden obejdou bez auta, nabíječek a teplé vody. Pak jim většina uvěří.

1 0
možnosti
LB

Zásadní problém nastává v tom, že tyto vrcholně důležité otázky, u kterých je stejně tak vrcholně důležité, aby byly exaktně zkoumány, se staly novodobými variacemi na téma víry a náboženství. A bohužel také marketingu, mediálního, politického, i přímého produktového.

1 0
možnosti
MV

Brozurku? Bude úplně dostačující, když dáte dohromady "sebrané blogy" na Vaše oblíbené téma. Potlesk bude.

2 7
možnosti
LB

Pane Valíčku, nemyslíte, že pokud by slečně Dítětové šlo o ten potlesk, tak by se angažovala se stejnou energií a fanatismem, jako to dělají demagogové, kteří nastolují pojmy jako "klimatická spravedlnost"? Já v názorech autorky vidím toliko blogy zaměřené na dané téma, nic víc, nic míň.

8 0
možnosti

R^. Klimatické šílenství je smrtící kombinace ziskuchtivosti a hlouposti.

5 0
možnosti
KP

Máte naprostou pravdu. Ona vyspělá západní Evropa do které se již 30 let cpeme se přestala řídit zdravým rozumem.

7 0
možnosti
  • Počet článků 147
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 3100x
Normální holka, co putuje světem, má ráda přírodu a slušné lidi. Svět je malý cirkus, který je třeba pochopit a vybrat si pro sebe to nejlepší.

 

www.mojezelena.cz

 

Seznam rubrik