Pátek 22. září 2023, svátek má Darina
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Pátek 22. září 2023 Darina
Foto

R83o35m67a28n 49K27o79z66e22l

10. 6. 2023 10:43

Co autorka popisuje, je typické pro Forum 24 - kdo jen trochu zkritizuje nějaký nápad z Bruselu, tak je hned proruský nebo chce zůstat východoevropským buranem a odmítá nové pokrokové věci a opravdové evropské hodnoty.

Lidová tvořivost dokazuje, stejně jako za komančů, své možnosti. Všichni podobní by za nich posílali básničky do Obrany lidu a v Ruďásku měli obrázky se zlým kapitalistou a hrstí dolarů. Mění se jen datumy a jména. Lidská blbost je neměnná.

Je tu Danda, bude švanda!

Absolutně mimo mísu. Tohle je důkaz myšlení "podle sebe soudím tebe"

To byste měl, Danda, moc jednoduché, ale je to tak, že tady narážíte na názory lidí, tak je nezkoušejte shazovat vlastními vzpomínkami na "lepší časy" normalizačního aktivismu a práskačství.

Ten nejhorší hnůj této země byl vždy oblečen do obleku "slušné střední třídy". Bezskrupulózní oportunisté, sobci bez cojones, ksichtu a páteře, ale vždy ulízaní na pěšinku, tesilky do puků, tužky v penálu srovnané, spolehliví, korektní vyjadřování a směšná hra na maloměstský patriciát.

Kdo nejde s námi, jde proti nám!! To se "liberárnědemokratičtí novodobí bolševici" od těch starých, kovaných, převzali se vším všudy.

Naprostý souhlas. Jak často říkám, že se mění datumy a jména. Osvědčené metody zůstávají. Politiku dneška nakonec řídí děti těch bolševiků, o kterých píšete.

Jasná karma. To přesně sedí na místní budějický uliční výbor.

Foto

Vždyť je to pořád dokola. Rozděl a panuj (plus vždy ochotní užiteční idioti). Odmítáte nosit protiprachový respirátor ve vlastním autě, při jízdě na kole nebo na procházce lesní pěšinou? Pak jste vrah důchodců, konspirativec, dezinformátor a blázen, co si myslí, že Země je placatá...

Neměl jste náhodou covid? Zdá se, že se vás pořád drží.

jupíí jsem dezolát, jenom nevím jak to rozdýchá pan Nikl a Doležal.

Inteligentní karmu by už z podstaty měla zasílat jen inteligentní osoba.

Foto

Proste cesky bizar. Zeme jde do kopru, tak probihaji hony na carodejnice prostrednictvim osvedceneho boje s vnitrnim nepritelem. Tady v Nizozemskem kralovstvi premier Rutte poslal na protestujici zemedelce policii, diky tomu vznikla protestni strana BBB, ktera vyhrala posledni volby. Byt to v CR, to by byl flame o nove proruske strane, pate kolone rizene Putinem a podobne blaboly, kterych je v CR neskutecne mnozstvi. Ale tady si to nikdo nedovoli. Ztratil by kredit.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS