Neděle 28. května 2023, svátek má Vilém
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Neděle 28. května 2023 Vilém

J44i51r28i 53B18o33r

20. 3. 2023 9:56

Včera jsem se díval na polední besedy na tv Prima a ČT. Slyšel jsem úžasné věci. Na Primě se paní Vildumetzová-Mračková dožadovala omluvy od pana Rakušana za to že, vláda a potažmo MV jí nezabránili v šíření desinformačního videa!!

Na Čt v první části pan Vondráček vypeskoval prezidenta že když měl pochyby tak neměl zákon podepisovat, a asi za deset minut řekl že když on podepisoval žádost pro odvolání paní Pekarové-Adamové měl velmi silné pochybnosti.;-D

Úasná doba.

Foto

Ano, občas poslouchám zmíněné osoby z hnutí ANO a přicházím k závěru, že aby člověk mohl být členem tohoto hnutí, nesmí přesáhnout jeho IQ ani ve vrcholné formě cca 80 bodů. Poslední dobou exceluje paní Schillerová a pan Vondráček, u něhož si nejsem jist, zda nebere nějaký speed.

R^ Člověk by nevěřil, že je u nás něco takového možné. Docela si dovedu představit, že kdyby někdo zavelel, tak by zfanatizovaný dav byl schopen zaútočit třeba na ubytovnu s ukrajinskými uprchlíky. Ze stejných řad se kdysi rekrutovali i "bojovníci 5 minut po dvanácté", kteří si to vyřizovali s německými civilisty při divokém odsunu.:-/

Dav na Václavském náměstí, dav frustrovaných a zmanipulovaných, je mimo můj svět. Ale to, co se pak přesunulo nahoru k muzeu, to už bylo opravdové dno společnosti, zasluhující opovržení.

KarmaR^

Foto

Jak píšu na závěr, třeba zažijí něco podobného a budou koukat jako blázni. A třeba jim v tu chvíli něco docvakne.

Primitivové. A to jsem slušnej. Bohužel i tady se najdou lidé, kteří takovému jednání tleskají a viní ty, , kteří se vyjádří proti. Je to, opět slušně řečeno, echt sebranka. za text karma.

Foto

Ta asociace s minulou dobou je přímo děsivá, Marku. Žádný posun za těch cca 85 let.

Moc dobře napsáno. A ten Popelka, co vedl nájezd dezolátů na ukrajinskou vlajku, je důchodce v podmínce, má spoustu exekucí a důchod nepobírá, protože nemá odpracovaná potřebná léta. Snad to teď už dostane na tvrdo.

Foto

To je autor tzv. Holešovské výzvy. Jedná se o zcela vyšinutého jedince, s nímž je třeba mít soucit.

Frustrováni svou "bídou" si demonstranti našli viníka své - podle jejich vlastního názoru - nedobré situace. Už dávno osvědčený recept. Ve svém posledním blogu jsem se pokusil toto téma také trochu zpracovat. Vám patří karma. R^

Tomáš napsal jinými slovy to, co já dříve. Ale tito dezoláti z Václaváku jsou stejní jako Ti, kteří za nacismu pronásledovali Židy.

Foto

Honzo, omlouvám se za replikaci. Jak píšu, včera jsem viděl v 168 hodin ten šot a vyvolalo to ve mně jisté emoce, které jsem po zkrocení dal sem.

Foto

Primitivové a lidská špína, která si hraje na vlastence. Takový ukázkový vzorek toho co sešlo na Václaváku.A je úplně jedno zda tam řeční Vrabel,Skála nebo Rajchl.Publikum je pořád stejné....

No, vy jste svým slovníkem, kterým se tu běžně prezentujete, také ukázkovým vzorkem, p. Bárto.

Je to stále stejné. Za frustraci z vlastního života musí být někdo obviněn. Vždycky si vybavím Konrada Lorenze (Takzvané zlo). Mnohé máme geneticky podmíněno, ale přeci jen se s tím dá výchovou a sebepoznáváním něco dělat. Mnohé napoví třeba Viktor Emil Frankl.

Foto

Díky, Frankla často cituji.

Jinak, jak kdysi pravil pan Šídlo: "Nikdo nemůže za vaše "podělané" životy". (pan Šídlo zvolil expresivní výraz, který by zde neprošel).

Nebyl vinen jen tím, že byl Ukrajinec. Ještě seděl v drahém autě Porsche, místo aby bojoval na frontě. To už si dovolil hodně! :-P

Myslím, že hlavní vina spočívala ve vlastnictví toho luxusního automobilu a národnost jen "ospravedlnila" ten útok. Jinak by si to ten vymaštěnec těžko troufnul.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS