Věříte, že já taky ?

;-)

1 0
možnosti

Mně by pro začátek stačilo důsledné trestání tahání za dres. To snad ani není žádná změna pravidel. Chytneš soupeře za dres, okamžitě ŽK.

2 0
možnosti

To je móda až posledních 20 let.

Dřív nic takového nebylo - teda si to nepamatuji, že by se kluci tahali za trička.

:-/

0 0
možnosti

Já bych ještě rád viděl alternativu k penaltě - zahrávání zkráceného rohu z hranice vápna - za přestupky, které se sice staly ve vápně, ale gólem nesmrděly ani náhodou. On je rozdíl mezi stáhnutím ve vyložené příležitosti a nějakou strkanicí v rohu vápna.

1 1
možnosti

Z těch uvažovaných změn by se mi líbilo zrušení ofsajdu, ne však úplné, ale jen za hranicí velkého vápna.:-)

1 0
možnosti

Abych to upřesnil - když bude míč odehrán za hranicí velkého vápna.

0 0
možnosti

Autore, jste příliš konzervativní. Vzal bych to radikálním řezem. Několik nápadů bych měl:

1) Zvýšit branku o 1 metr.

2) Nepískat ofsajdy týmu, který prohrává.

3) Zrušit remízy a v prodloužení po každých pěti minutách snížit stav o 1 hráče na každé straně. To by v tom byl čert aby při hře čtyři na čtyři nebo tři na tři nějaký ten gól nepadnul.

4) Střídání hráčů na postu brankáře. Nikdo by nesměl chytat déle než 10 minut. V prodloužení by se hrálo bez brankářů.

5) Kopané auty.

Stačila by vybrat dva tři body z tohoto seznamu a fotbalové skóre by se začalo podobat tomu basketbalovému.

0 0
možnosti

A za tři rohy "deset" ;-D

0 0
možnosti

A nad čím se budou fanoušci rozčilovat? Ofsajd je přece tak vděčným tématem hospodského tlachání. :-)

možnosti

Já bych zavedl čistý čas, jako v hokeji a ubylo by simulování.

Zvažoval bych (ale fakt nevím) zrušení ofsajdu po přihrávce hlavičkou, podobně jako s malou domů.

0 0
možnosti

Čistý čas jako v hokeji není žádný nový nápad. Jen mi, pane Flaško, vysvětlete, jak byste si to představoval ? Zápas ukončuje při fotbale rozhodčí. To by jako nějak synchronizoval své hodinky s časomírou? A zápas by ukončovala siréna, nebo jak? Nebo by ji ukončoval rozhodčí aniž by kdo tušil, jaká minuta se právě hraje? Děkuji za vysvětlení.

0 0
možnosti

S tím maratonským během jste se malinko ustřelil. Časově možná, ovšem běžně za tu dobu hráč naběhá 7 - 8 kilometrů. Deset je naprostá výjimka. To vám dělají atleti , triatlonisti a třeba běžci na lyžích či biatlonisti zcela běžně. A v podstatně jiném zápřahu, než pauzírující a vyklusávající fotbalista. Mršení pravidel spěje jen k tomu zabít fotbal.

4 0
možnosti

Deset kilometrů je naprosto běžné i v naší lize. Jinak samozřejmě souhlas, zejména s poslední větou.

0 0
možnosti
  • Počet článků 8
  • Celková karma 15,16
  • Průměrná čtenost 20998x
Je mi něco přes 60 let, Hodonín. Ve volných chvílích se věnuji různým analýzám ať ekonomickým, sportovním, ale i společenským. Mým cílem není jen kritizovat, jak je to běžné, ale především hledat cesty, jak a čím věci vylepšit.