Diskuse
Nosím polévku
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit se
Než jsem se začetla, přemýšlela jsem, zda dočtu. Vývary moc nemusím, jsem spíš na ty "husté" (dršťkovka, gulášovka, kulajda ...), ale po pár řádcích mi došlo, že je to úplně jedno. Ono je to totiž o lidství. Stařecká demence je strašná nemoc, snad ještě horší, než obávaná rakovina. Být svědkem rozpadu osobnosti blízkého člověka a přitom si zachovat takové vzpomínky, jako Vy, je neuvěřitelná statečnost. Držím palce a přeji pevné nervy
V31á39c41l10a14v 47K49u66n31f37t
Starší dámy dokáží být náladové a někdy i zlé. Nic si z toho nedělej, nemohou za to. Mám s tím své zkušenosti. Někdy si musíme vyměnit recepty na vývary, to je moje specialita. Jsi zlatíčko.
Vašek
I66v23a76n33a 92D32i16a92n87o91v17á
Jo, vývar je vývar
M71a65r50e21k 66V84a73l92i39č39e88k
Vývar...to je někdy víc než láska!
Moc zdravím
Z34d45e93ň25k63a 89O71r91t75o19v41á
Ivanko, přeji Ti ještě dlouhé kastrůlkování. Taky věřím v sílu kvalitního vývaru a dobrých polévek, taky je mám komu podávat, taky se máme rádi!!!
I24v58a73n89a 88D47i61a74n72o90v96á
Jsi šťastná, Zdeni, že ještě můžeš kastrůlkovat. Jak mně chybí ty dva, které už nemám kam nosit...
J77a48n 36P88r82a40ž47á94k
Ivi, něco podobného jsme si prožili na vlastní kůži v úzké rodině. Je to kříž, ale věř, že v tom nejsi sama. A raduj se z těch vzácných okamžiků, kdy se jí na chvilku vrátí dobrý rozmar.
V46e63r78o43n35i84k45a 11V77a59l60í78k93o12v36á 67Š55u88b73o16v40á
Milá Ivanko, tvoje polívka je mi šumáák. Zajdi se podívat pod pana Podrackého, jak tam Vodvářka, Ziegler a Trčálek kopou do starého pána, člena KAN, jehož tatínek seděl za komoušů v krimu. Možná přijde i Valíček.
V54e80r44o91n73i79k42a 84V71a96l40í89k51o53v43á 97Š14u11b13o47v39á
Sorry, Valiček.
Skutečně nechápu, že "slušným" blogerům nevadí urážky starých lidí na blogu. Pěkné léto.
J68a44r23m68i55l75a 14Č46e70r60n56á
Ivanko, kvůli krásným vzpomínkám umíme odpouštět a tolerovat to, co se děje dnes, obzvláště když víme, že stáří s sebou nese změny chování. A teď otázka - co když je to naopak? Co když byl někdo celý život kretén a teď na stáří, kdy potřebuje pomoc, je najednou milý? Budeme mu taky nosit polévku? Asi ano, ale nebudeme ji vařit s takovou láskou a ono to bude znát na chuti...
I76v89a91n81a 44D50i60a14n12o25v16á
Znám oba případy, Jarmilko. Polévka stejná. Člověk nepřekročí svou hranici...
H62o30r87s52t 57A92n68t50o87n 69H68a11s84l45b30a33u28e13r
při čtení mi chtěl žaludek skočit do toho kastrůlku
J49a98n44a 24M62e81l92i80š12o28v21á

Kastrůlky vraj nosila aj Jiřinka Bohdalová, ale dcére keď nestíhala. A nemá teta ischemickú chorobu srdca?
- Počet článků 671
- Celková karma 28,24
- Průměrná čtenost 2028x
...a také Danajka.
Psát mi můžete na:
ohlasynablogdanajka@seznam.cz
Miluju Ich formu a mám jen jeden život, takže... :-)


















