Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seV18á61c57l48a48v 90K51u32n29f62t
Podle fotek nebylo v Krumlově ani tak narváno, to je klika. Jinak je tam krásně, co?
Vašek
I87v60a34n42a 89D23i58a18n91o61v46á
Bylo to mimo sezónu, resp. ten den bylo její zahájení se vší parádou :)
D40a69n23i97e26l29a 77L48e93n40d46e52r 82C84h50a20l28o40u72p41k33o28v75á
Přečetla jsem až dnes, moc díky za jedno z míst mého srdce
Tam je stále co obdivovat a nalézat
I79v72a54n52a 48D14i44a97n92o24v56á
Úplně jsem se zamilovala
Z77d90e44ň49k32a 70O72r83t34o31v51á
Ivanko, moc pěkné povídání i fotografie. A finále s náušničkou, to je roztomilý bonus. Tak kéž ji potkal nějaký příjemný osud.
Jo, a holky, sluší vám to!
I18v50a57n48a 12D39i76a28n30o22v21á
Zdeni, moc děkuju za návštěvu. Koukala jsem, že Ty jsi taky měla dnes psavou noc, co 
V93e42r35o70n76i39k43a 59V41a52l37í35k16o59v75á 77Š18u11b67o49v93á
Ač je pro mě menu Cikánské jizby v tuto chvíli nestravitelné.
I93v98a11n14a 31D74i93a43n65o96v11á
Ď :) Ján si taky dal jenom kafe, bál se ale zbytečně, nám holkám to žlučník neurvalo...
J24a60n 93P43r49a74ž89á97k
Hezky jste si to užily v Krumlově, sluší Ti to a ta kóča je boží.
I79v25a50n88a 36D61i68a26n61o72v27á
Už jsme tam byli podruhé, teď dokonce na prodloužený víkend, a pořád se nemůžeme nabažit.
P49a14v70e67l 81Ď40u42r54a20n
Že jde o Český Krumlov jsem poznal, byť jsem tam nikdy nebyl. Jako mladší jsem to nějak nestihl, dnes, když se dozvídám, že je to tam horší jak na pražském Staromáku, by mne tam jet nenapadlo.
Jste výrazně odvážnější, než jsem já.
I77v43a90n49a 62D73i63a56n17o34v10á
Byli jsme tam mimo sezónu, skoro ni noha. A co se odvahy týče, na Vás nemám. Kdo je schopen a ochoten v Praze řídit tramvaj, je pro mne jednička.
M28i63l39u83š87e 53H20e74r51t61l57o41v70á
Milé povídání, krásné fotky a "šik" klobouček.
I48v57a96n52a 92D22i12a17n29o79v30á
Děkuju, no že jsem tam ten klobouk nemohla nechat :)
- Počet článků 671
- Celková karma 28,36
- Průměrná čtenost 2029x
...a také Danajka.
Psát mi můžete na:
ohlasynablogdanajka@seznam.cz
Miluju Ich formu a mám jen jeden život, takže... :-)


















