Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Foto

Podle fotek nebylo v Krumlově ani tak narváno, to je klika. Jinak je tam krásně, co?

Vašek

Foto

Bylo to mimo sezónu, resp. ten den bylo její zahájení se vší parádou :)

Foto

Přečetla jsem až dnes, moc díky za jedno z míst mého srdce Tam je stále co obdivovat a nalézat

Foto

Ivanko, moc pěkné povídání i fotografie. A finále s náušničkou, to je roztomilý bonus. Tak kéž ji potkal nějaký příjemný osud. Jo, a holky, sluší vám to!

Foto

Zdeni, moc děkuju za návštěvu. Koukala jsem, že Ty jsi taky měla dnes psavou noc, co

Foto

Ď :) Ján si taky dal jenom kafe, bál se ale zbytečně, nám holkám to žlučník neurvalo...

Foto

Hezky jste si to užily v Krumlově, sluší Ti to a ta kóča je boží.

Foto

Už jsme tam byli podruhé, teď dokonce na prodloužený víkend, a pořád se nemůžeme nabažit.

Že jde o Český Krumlov jsem poznal, byť jsem tam nikdy nebyl. Jako mladší jsem to nějak nestihl, dnes, když se dozvídám, že je to tam horší jak na pražském Staromáku, by mne tam jet nenapadlo.

Jste výrazně odvážnější, než jsem já.

Foto

Byli jsme tam mimo sezónu, skoro ni noha. A co se odvahy týče, na Vás nemám. Kdo je schopen a ochoten v Praze řídit tramvaj, je pro mne jednička.

  • Počet článků 671
  • Celková karma 28,36
  • Průměrná čtenost 2029x
Učitelka MŠ, matka, muzikantka, autorka knih "30% pro život" a  "Dokonalá rozkoš",
...a také Danajka. 
Psát mi můžete na: 
ohlasynablogdanajka@seznam.cz            
Miluju Ich formu a mám jen jeden život, takže... :-)

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.