Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
TT

Post scriptum mělo být vynecháno. Nicméně R^.

0 0
možnosti

"Pokud by se i našel odvážlivec s myšlenou vlastní kandidatury, neměl šanci " I našel se, třeba Pavel Wonka. Ovšem šanci neměl, to máte pravdu. Bránil mu v tom např. JUDr. Lubomír Štrougal, kterému se za to dodnes všichni skládáme na vysoký důchod.

0 0
možnosti
Foto

Štrougal mu v tom nebránil, ale čl.5 Ústavy ČSSR.

0 0
možnosti
JZ

Autorovým opakovaně vyvraceným konspiračním teoriím mohou věřit jen hlupáci.

1 1
možnosti
OU
Uživatel požádal o vymazání
0 1
možnosti
JZ

Snůška nepodložených a vyvrácených konspiračních teorií. A jaké početné armády jsou na hranicích Ruské federace, možná tak čínské.

0 1
možnosti
JZ

Stačí faktická připomínka. Podle autorova výtvoru by to znamenalo, že ve volebních komisích nejsou zastoupeni příznivci republikánů, ale tak to samozřejmě není. :-)

0 1
možnosti
Foto

Při některých reportážích z amerických voleb jsem si vzpomněl na ty běloruské.

0 0
možnosti
JZ

To, že Rozsíval karmuje totální nesmysly, vůbec nepřekvapuje. :-)

1 1
možnosti
TH

Skuteční vládci USA;-D Kdo to je?

1 0
možnosti
PN

Pekne napsana uvaha, gratuluji :-)

5 0
možnosti
PB

...... a Vladimír Vladimírovič sa chechtá až sa za pupek popadá;-D,- ani malíčkem nemusel hrábnout, letos žádná ruská stopa(?),- a přes to sa dva kohouti na smeťáku držijou pod krkem a s nima pomale celý jůesej!,- ....... žíle mi to teda netrhá, ale su zvědavej, jak sa demokracie popere s korespondenčním hlasováním v Michiganu, kdy na stole rázem přistálo cca 130.000 hlasů for Biden and 0 (slovy NULA!) for Trump?!,- .......... slovy klasika,- " případ je to zapeklitý a čert nám ho byl dlužen!"

5 0
možnosti
PN

Proc by se mel chechtat? Je to snad cvok? K cemu Rusku nebo Cine bude USA na pokraji obcanske valky? S kym maji komunikovat? Se dvema prezidenty? Nebo si jednoho z nich vybrat?

1 0
možnosti
  • Počet článků 250
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1665x
Pivko moc nemusím, ale jedno na genialitu našich vůdců dám. Jinak - čím jsem starší, tím více mi vadí páchání zla na dětech a bezbranných, ve zbytku jsem asi celkem normální ....

Seznam rubrik