Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

MV

marek.voksay,blogidnes

26. 8. 2011 15:05
Zdravím Hanko ...... opět výborný článek.

Jestli s mohu vybrat, tak jsem u "knížovy družiny" pro variantu 2. ...... tedy "jít od válu" ;-)R^ Jen dodatek .... těch 100 mld za ekozakázku ještě Kalousek nepro.... drbal, ale moc by o to stál a snaží se .....;-)

0 0
možnosti
JV

omalovánka

26. 8. 2011 14:34
Velký souhlas,obrovská karma!

Jenom pořád nemohu pochopit,že se v této nemorální a zvrácené vládě nenajde člověk, který by řekl dost. Třeba i tím způsobem, že s lidmi, kteří káží vodu a pijí víno, nechce mít nic společného a proto z  politického života odchází. Asi to je hodně naivní, ale slušný člověk by měl něco udělat. Že by se mezi našimi politiky nenašel ani jeden? To je zatím moc smutné.

0 0
možnosti
P

pěnice

26. 8. 2011 14:51
Re: Velký souhlas,obrovská karma!

Evidentně čekáte na zázrak,který se konat nebude. Je to tam banda a bez rozdílu. Nikdy bych nevěřila,že budu fandit Zavadilovi a generální stávce.Ale je třeba vybrat menší zlo,než nás ta sebranka zlikviduje morálně i hospodářsky.

0 0
možnosti
R

raks

26. 8. 2011 14:32
má to svoji logiku

pan Kalousek, nejlepší ministr financí, špatně nastavil daně u  pohonných hmot. Odhady říkají, že nedovybráno zůstalo cca 5 mld. korun. Tak se stopnou stravenky. Něco za něco. A to je fér, no ne ?:-/

0 0
možnosti
SN

kuča

26. 8. 2011 14:22
Vážená autorko!

:-).......Bezvýhradný souhlas!!! R^R^R^

0 0
možnosti
B

babka_080

26. 8. 2011 15:06
Re: Vážená autorko!

Není co dodat!Karma! Díky za jeden z pravdivých blog"!R^[>-]

0 0
možnosti
VJ

velký jarda

26. 8. 2011 14:22
Je to trochu jinak

Ve vašem případě, jste příšla o část výplaty ale v případě Kalouska je to naopak. Jednou nepřišel na jednání a v tu ránu byl České republice zvýšen rating.

0 0
možnosti
PZT0-4

pyjonýr z tup 009 - 4

26. 8. 2011 14:25
Re: Je to trochu jinak

;-D;-DR^R^R^R^

0 0
možnosti
PH

petrph

26. 8. 2011 13:58
nějak tak to bude

A právě proto co jste popsal ve většině článku platí to samé i na záčátku, že Kalousek a jeho ministři nejsou nějací obyčejní zaměstnanci, co by za absenci na vládě měli dostat áčko či jiný postih.

Že oni jsou nyní ti co rozhodují, co je správné, co je a bud normou a co ne, pro ostatní, i pro ně. Že je do příštích voleb nikdo nevyhodí, právě naopak, pokud by oni sami (s podporou ODS) vyhodili z vlády všechny ministry Věci Veřejných a nasadili si tam jako ministry nestranné a nepolitické odborníky typu Koženého , tak s tím stejně nikdo nic neudělá...

0 0
možnosti
M

MaléPivo

26. 8. 2011 13:58
hloupost

Néééé, že bych to schvaloval, ale ministři nepracují jen ve sněmovně, dokonce by řekl, že tam sedí jen 2 dny v týdnu, normálně.

0 0
možnosti
  • Počet článků 35
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2477x
Rebelka, která dostala x-krát přes prsty a stejně se neodnaučila říkat nahlas věci, které si spousta lidí jen myslí. Absolventka ČVUT FSI v Praze, drobná podnikatelka v oboru interiéry, vdaná, 2 děti

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.