Politika je svinstvo?!
Snažil jsem se proniknout do politiky, sice jen komunální, ale pro mojí představu mi to stačilo. Ano, opravdu 95% lidí, kteří jsou politicky činní, hrabe pod sebe. Těch forem je mnoho a drzost a nenažranost roste s funkcí. Když se bavím s politikem, který srší oheň a síru, jak jsou ti na druhé straně špatní a já jen já jsem čistší a bělejší než prádlo z reklamy, musím se pousmát. Je to docela trpké pousmání…
Nemyslím si ale, že je to specialita naší malé, krásné země v srdci (nebo jiném orgánu) Evropy. Dělá se to všude a to je právě ta potíž. Je to bráno jako celosvětová norma. Tečka. Hotovo. Vymalováno. Tobě se to občane nelíbí? Tak to máš blbý. Leda že by….. že by si se k nám přidal a dělal to jako my. Děkuju nechci. Nemám na to. Nemám na to žaludek, nervy, vzdělání, čas….
Budu raději remcat na blogu nebo v hospodě. Nic tím nezlepším (máslo kvůli tomu asi nezlevní), ale uleví se mi a budu bláhově doufat, že …..
Daniel Vodicka
Levici volí jen lenoši a matematičtí pětkaři…
Tak nám opět slavně vítězí levice a celý národ jásá. Jirky jsou plné noviny a on si užívá přízeň médií. Udělá vše pro to, aby byl vidět a nyní se po dlouhé přidává ve sněmovně plkající David „poplatky chci/nechci" Rath. Do toho pan Dolejš úspěšně obhajuje komunistickou ideologii. Co vlastně vede lidi k tomu, že věří demagogii?
Daniel Vodicka
ČSSD bez hranic...
Tak jsme si právě přečetli horkou novinku a to, že ČSSD nechce předčasné volby! Drzost, hloupost či arogance moci? Vážně nemám tušení a budu moc rád, když mi to v diskusi vysvětlí nějaký vzdělaný levičák. Já, nevzdělaný, pravici podporující kuchař to vážně nechápu.
Daniel Vodicka
Oranžová země
Jezdím často autem po naší malé zemi a většinou se kochám. Nejčastěji na Jižní spojce, kde má člověk hodně času. V posledních pár měsících je mi ovšem mdlo. Všude sama oranžová. Jindy má oblíbená barva, ale teď? Oranžové triko nevezmu na sebe a místo Fanty jsem začal pít Kofolu
Daniel Vodicka
Proč bychom se netěšili….
Hej lidi, proč máte všichni špatnou náladu, proč se každý stresuje? Je krize, děti zpátky ve škole, v práci málo peněz, málo práce nebo žádná práce! Manželka zahýbá, auto neodbočuje, pes má breberky, Vy vlka a šéf kecy! Poslanci bojují za poslední platy, volby a důchod v nedohlednu, nepřizpůsobivý soused v zorném poli a složenek na stole víc než kousků ovoce v jogurtu, který nemá s jogurtem nic společného! Důvody k blbé náladě?
Daniel Vodicka
Deník - cesta do města Zlína II.
21.7. - den jedna Příprava začíná pro spolujezdce již dlouho před samotným závodem. Jsou jistě ti, kteří si myslí, že si pár dní před startem sbalíme přilbu, ořežeme tužku, zakoupíme blok a hurá na závody. Jenže chyba lávky.
| Další články autora |
Zemřela Zdena Mašínová, dcera legionáře a perzekvovaná sestra uprchlých odbojářů
Ve věku 92 let zemřela Zdena Mašínová, jejíž bratři za totality utekli ozbrojení na Západ. Čelila...
Po deštích se lesy plní houbami. Tady mají Pražané největší šanci na plný košík
Počasí posledních dnů jako by si čeští houbaři sami vymodlili. Kombinace vydatných dešťů a...
Pražská muzejní noc 2026: Na Florenci se chystá videomapping zdarma, zahraje i Lake Malawi
Více než 60 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí otevře své brány netradičně v nočních...
Mačkáte v MHD tlačítka správně? ROPID vysvětlil, jak dávat znamení bez zmatků
Kdo někdy nervózně mačkal tlačítko v tramvaji pětkrát za sebou nebo hledal ten správný čudlík, není...
Začíná léto a s ním i obří stavba u letiště. Neriskujte, že vám kvůli kolonám uletí letadlo
Míříte na dovolenou a ta začíná na Letišti Václava Havla v Praze? Tak zbystřete, hlavně pokud...
Na trhu teď není elektrobus, který by zvládl jízdu po kraji, říká dopravní šéf
Dlouhé roky byly v jeho hlavním zájmu vlaky – od roku 1995 pracoval pro České dráhy, pak ve Správě...
Cestovatelské fresky, pošta jako symbol. Vávrův mlýn skrývá výtvarné poklady
Demolici či plánům na razantní přestavbu na hotel unikl dům s renesančními prvky na okraji Petrské...
Český rozhlas pořádá Pochod na Královku
Český rozhlas Liberec pořádá už 6. ročník Pochodu na Královku.
Hledání výbušnin i střežení objektů. Psy v řadách armády chrání speciální pomůcky
Velitelské stanoviště je hotové, ale jeho ochrana teprve vzniká. Natažení ostnatého drátu,...

Prodej pozemku s chatkou v chatové oblasti u Rybů v katastru obce Boršov nad Vltavou
Boršov nad Vltavou - Jamné, okres České Budějovice
2 100 000 Kč
- Počet článků 19
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1102x



















