Diskuse
Úvaha o lidské ne/snášenlivosti
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ82a56n23a 79M97e53l72i12š39o26v85á

Áno, je zaujímavé tých svojich vlkov v sebe sledovať, tie polarity charakteru a nielen u seba.
Přesně tak
A že to dá někdy pěknou dřinu, toho vzteklouna v sobě zkrotit
. Děkuji
V33i73l28é22m 40R83a77v46e64k
Taky mám v sobě ty dva vlky. Nikdo z nich nevyhrál, ale ani neprohrál. Někdy vyhrává jeden a někdy druhý. Zkrátka řečeno, nedělám si o sobě velké iluze, což lze považovat za lék, který sice nevyléčí, ale alespoň léčí
Díky, přesně o tom ta úvaha je
Z34d42e60n98ě20k 90P33o21k55o20r40n51ý
Hezky řečeno a napsáno. 
R57i73c17h11a75r28d 39K16r53á54l
Když jsem se jednou bavil s panem Brabcem, tak mi tento herec, neprávem zjednodušený na mjr. Zemana, řekl něco podobného jako paní Fialová: „V životě můžeme být hodní nebo hajzlové. Někteří lidé brzy pochopí, co je pro ně výhodnější. Ti zbylí zkrátka jsou natolik čestní, že se k tomu nikdy nesníží.
Děkuji a hodnotím
.
Ano, kdo nebyl postaven před rozhodnutí Buď/nebo, může stěží hodnotit. Díky
V65á59c87l73a46v 56K29u60n41f64t
A tenhle mix dělá život zajímavým.
Vašek
Jj, ale někdy z těch zapšklíků bolí hlava
- Počet článků 18
- Celková karma 13,24
- Průměrná čtenost 373x


















