Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Foto

Danielko, smekám před Vámi a Vaší vytrvalostí. Četla jsem to úplně nadšeně, protože já jsem něco podobného nikdy nepodnikla, tak jsem Vám fandila a u toho čtení jsem i mačkala palec, aby to dobře dopadlo.

Tak teď už jen nádherný zážitek z Aidy. Nechte se tou krásou unést!!!

RK

Povzbuzující je fakt, že jste uspěla. Méně už ten, že mnoho lidí takovou výdrž a zarputilost nemá a dalším typických výrokem „v životě jsem přišel/šla o mnohem víc“ se někde uprostřed vzdá. Nemusí to být vždy jen lenost, nastanou jiné nemilé příhody, třeba závažnější a něco se v žebříčku priorit poodsune, až skončí v zapomnění.

Co by ale pod stůl nemělo spadnout, je jednání těch, kteří - a nechť se na mě někdo zlobí či nikoli - do jisté míry počítají s tím, že jim to nějak projde. A už vůbec nechápu nějaké žvásty o ochraně kohokoliv - uvádět jména podvodných obchodníků stejně, jako se kdysi bez pardonu pranýřovala. Bohužel část těch nepoctivců spoléhá na to, že lidé takzvaně vyměknou, část na výmluvy spojené s technikou a moderní komunikací a část ani tyhle věci neřeší a prostě si dělají z lidí kašpárky. Nejenže tím poškozují důvěru zákazníků jako takových, ale dělají medvědí službu i těm, kteří jsou seriózní a na podobné „kolegy“ doplácejí.

Předpokládám, že i nemilé události proběhly bez potíží a na ,referát‘ u Aidy se těším. Třeba jen proto, že jsem ji před desítkami let viděl a ač jsem tehdy ještě neměl vytříbený vkus, byl to opravdu zážitek.

Foto

Richarde, děkuji Ano, máte pravdu, těmto rádobypodnikatelům by jejich chování nemělo procházet. Je to také o tom, že si to ti poškození nesmějí nechat líbit. V tomto konkrétním případě jde o to, že je takto - nepřímo - poškozováno dobré jméno firmy, která je poctivá. Viz moje odpověď p. Kunftovi.

Foto

Nakupuji v e-shopech poměrně dost často. Je důležití se podívat jaké mají hodnocení, celkem spolehlivá je na to Heureka. Jeli v hodnocení jenom náznak nespolehlivosti, nekupovat od nich. Dobře jste udělala, že jste po nich šla.

Vašek

ZP

Danielo super! Vidím, že ono pověstné "Nevzdáme se nikdy" Winstona Churchilla je Vám vlastní.

  • Počet článků 18
  • Celková karma 13,24
  • Průměrná čtenost 373x
Ráda poznávám nová místa v České republice, fotografuji a ještě raději píšu. Občas a o čemkoliv :-))
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.