Diskuse
Na operu? V lodičkách!
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seV51i27l84é53m 74R24a10v70e91k
Bojovala jste jak lvice
To se mi líbí
D65a17n49i19e91l38a 73L37e56n25d52e44r 51C11h12a87l30o68u17p97k95o83v60á
Viléme, děkuji
To víte, Býk s ascendentem ve Lvu, ten se nevzdává jen tak
Z27d72e32ň51k27a 46O98r71t18o77v96á
Danielko, smekám před Vámi a Vaší vytrvalostí. Četla jsem to úplně nadšeně, protože já jsem něco podobného nikdy nepodnikla, tak jsem Vám fandila a u toho čtení jsem i mačkala palec, aby to dobře dopadlo.
Tak teď už jen nádherný zážitek z Aidy. Nechte se tou krásou unést!!!
D83a20n95i17e16l25a 88L21e91n68d79e89r 10C25h81a64l53o54u92p71k95o80v55á
🥲Zdeňko, moc děkuji, dojalo mne to. Na Aidu už se opravdu těším
R31i45c69h86a55r89d 57K52r44á65l
Povzbuzující je fakt, že jste uspěla. Méně už ten, že mnoho lidí takovou výdrž a zarputilost nemá a dalším typických výrokem „v životě jsem přišel/šla o mnohem víc“ se někde uprostřed vzdá. Nemusí to být vždy jen lenost, nastanou jiné nemilé příhody, třeba závažnější a něco se v žebříčku priorit poodsune, až skončí v zapomnění.
Co by ale pod stůl nemělo spadnout, je jednání těch, kteří - a nechť se na mě někdo zlobí či nikoli - do jisté míry počítají s tím, že jim to nějak projde. A už vůbec nechápu nějaké žvásty o ochraně kohokoliv - uvádět jména podvodných obchodníků stejně, jako se kdysi bez pardonu pranýřovala. Bohužel část těch nepoctivců spoléhá na to, že lidé takzvaně vyměknou, část na výmluvy spojené s technikou a moderní komunikací a část ani tyhle věci neřeší a prostě si dělají z lidí kašpárky. Nejenže tím poškozují důvěru zákazníků jako takových, ale dělají medvědí službu i těm, kteří jsou seriózní a na podobné „kolegy“ doplácejí.
Předpokládám, že i nemilé události proběhly bez potíží a na ,referát‘ u Aidy se těším. Třeba jen proto, že jsem ji před desítkami let viděl a ač jsem tehdy ještě neměl vytříbený vkus, byl to opravdu zážitek.
D53a27n91i91e23l61a 90L19e84n90d90e47r 82C32h35a45l81o54u27p24k15o10v12á
Richarde, děkuji
Ano, máte pravdu, těmto rádobypodnikatelům by jejich chování nemělo procházet. Je to také o tom, že si to ti poškození nesmějí nechat líbit. V tomto konkrétním případě jde o to, že je takto - nepřímo - poškozováno dobré jméno firmy, která je poctivá. Viz moje odpověď p. Kunftovi.
V63á73c70l46a38v 43K30u44n26f45t
Nakupuji v e-shopech poměrně dost často. Je důležití se podívat jaké mají hodnocení, celkem spolehlivá je na to Heureka. Jeli v hodnocení jenom náznak nespolehlivosti, nekupovat od nich. Dobře jste udělala, že jste po nich šla.
Vašek
V33i55l97é88m 72R40a91v11e62k
Taky využívám Heureku
Z21d88e64n83ě61k 47P60o20k18o12r35n29ý
Danielo super! Vidím, že ono pověstné "Nevzdáme se nikdy" Winstona Churchilla je Vám vlastní. 
- Počet článků 18
- Celková karma 13,24
- Průměrná čtenost 373x


















