Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seT20o70m53á68š 59T64a54t31í70č46e64k
Nad čtením bezvadně podaného článku se mně dnes - díky dostatku času a možnosti rozjímání mezi větami - stala taková věc: zastyděl jsem se a uvědomil si, že jsem autorce za ta leta, kdy se spolu virtuálně bavíme, ještě napřímo za její činnost nepoděkoval. Inu prosím přijměte Dano můj dík za důvtipnou popularizaci vědy i jako vyjádření úcty. Vaše práce na zdejším blogu je srovnatelná s tou pana Gaßnera; opravdu si Vás vážím.
A že tak činíte v češtině na českém blogu, je prostě řečeno krásné. Dovolím si připomenout poslední slova druhé - nezpívané - sloky naší hymny: Mezi Čechy domov můj. 
Musel jsem se po dlouhých letech opovážit vyjádřit, jak Vás mám rád. 
H43o67r59s65t 49A73n37t89o36n 90H79a60s78l57b32a75u77e74r
Že obyvatelnost země není věčná, proto je asi důvod, že ani život člověka také není věčný. My jsme tedy ušetřeni zažít tento konec naši KULIČKY.
D53a83n29a 75T27e67n45z47l80e24r
Já myslím, že do té doby lidi něco vymyslí, něco, co pomůže přesunout se trochu dál od Slunce. A pak si budou vyprávět, jak kdysi dávno v prehistorické době žili na jiné planetě. 
Krásný den, Horste, ať se hezky vydaří. 
M92i96l42a28n 64Š21ť93a85s35t54n91ý
Doufejme, že obyvatelnost Země se ještě dlouho nezmění.
M86i73r17e79k 21B39a20u73t20s36c88h
Přemýšlel jste někdy nad tím, proč je ve vzduchu stále 21% kyslíku?
Při poklesu pod 19% má člověk problémy s dýcháním. Souvisí to s parciálním tlakem kyslíku v krvi.
- Počet článků 1191
- Celková karma 16,68
- Průměrná čtenost 1214x


















