Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seK18l58á83r45a 42T80ů11m24o49v48á
V případě nehody letadla nejspíš nikdo marmelády řešit nebude.
D60a30n97a 89T62e72n39z39l24e34r

To je fakt.
Vybuchlá marmeláda je v případě vybuchlé kabiny letadla už jen malý problém.
Mějte krásný den, Kláro, ať se hezky daří. 
H52o33r15s39t 10A95n90t28o54n 69H41a92s74l34b72a79u16e29r
Dano, dobré vědět
v případě, že by se u nás začalo přece jen zavařovat.
D34a15n20a 63T77e96n37z68l56e80r
Zavařování je skvělá věc, kdyby náhodou, můžu dát tip na skvělé youtube kanály. Ať se hezky daří, Horste, přeju krásný den. 
M65i63c83h40a54l 69K11a84n52d54a
Dobré vědět. Takže takové Altiplano by pro mou zavařeninu mohla být těžká zkouška. A na Měsíc si ji raději nebudu brát vůbec.
D44a45n89a 81T69e79n16z67l54e72r
Teď jsem si musela nagooglit co je to Altiplano. 
Rozhodně se nevyplatí brát s sebou na Everest zavařeniny.
Mějte krásný den, Michale, ať se daří. 
M26i81c66h19a15l 18S23e88d54m18í11k
Podle barometrického výškoměru je v letadle tlak jako v 2 až 2.5 km.
Další možnost odvíčkování zavařenin je při cestování autem. Mechanismus je tentokrát teplotní. Uvnitř auta odstaveného na slunci může být kolem 70°C, a zavařeniny se také odvíčkují.
D41a48n19a 62T89e85n10z48l15e33r
Zajímavá úvaha s tím autem.
Měly by se ale také zase zavíčkovat, když se ochladí. Možná by stálo za to, udělat malý experiment. 
Mějte krásný den, ať se hezky vydaří, Michale. 
- Počet článků 1191
- Celková karma 16,68
- Průměrná čtenost 1214x


















