Diskuse
Ghee versus přepuštěné máslo
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seK37l10á57r70a 94T75ů96m61o36v23á
18. 5. 2026 20:29
Myslela jsem, že rozdíl je jen v tom původu. Člověk se pořád učí.
DT
D46a61n54a 11T91e76n53z19l55e83r
20. 5. 2026 12:51
A bude to ještě lepší, až dojdu k tomu, co se s nimi děje vlivem teploty. A pak že je prý máslo nezdravé.
Přeju krásný den, ať se hezky daří, Kláro. 
H27o70r47s78t 60A52n87t80o15n 35H59a36s85l11b73a94u65e92r
18. 5. 2026 19:25
Dano, otvíráš nám oči!
DT
D35a23n59a 74T72e59n13z13l98e87r
20. 5. 2026 12:50
Jsem ráda, že se líbilo, přeju krásný den, Horste. 
MP
M82i16c41h40a54l 43P60r66o61c77h19á52z87k25a
18. 5. 2026 9:48
Díky za osvětu, taky jsem v nich doposud neviděl rozdíl. Bude příště něco o obsahu a případné změně mastných kyselin?
DT
D55a11n62a 20T75e52n37z95l21e60r
20. 5. 2026 12:48
Přesně tak, o těch bude řeč. Díky za návštěvu blogu, přeju Vám krásný den, Michale.
- Počet článků 1191
- Celková karma 16,68
- Průměrná čtenost 1214x
Pokud vás blog pobaví nebo se v něm dočtete něco zajímavého - je jeho účel splněn. Přijďte si popovídat do diskuze, často je ještě zajímavější než blog sám, díky milým a znalým návštěvníkům.


















