Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Huráááá na Libyi

Tak tu máme zase další intervenci Západních mocností do Arabského světa…. V pořadí, třetí za 10 let. Afghánistán – země, kde každou oblast kontroluje jiný pastevec koz, Irák, který po 10 letech permanentních náletů a embarga se vzdal po pár dnech. Že se nám spojenci v čele s USA nějak zasekli v obsazených zemích a nemůžou se hnout je věc jiná. Nová invaze do Libye je tentokrát pod taktovkou OSN a vojska vede Francie. Sarkozy je jistě blahem bez sebe, že je zase hvězda kamer a může si hrát na mírotvůrce. Překvapilo USA, které se tentokrát do boje nežene, nejspíš Obama chytrý chlapec, už nemá zájem na začínání další okupace Arabské země.

Možná si je vědom, že tak jako OSN a EU odpověděla na pozvání samozvané revoluční vlády o pomoc. Tak nastane problém, až začnou volat o pomoc revolucionáři v Sýrii, Saudské Arábii, Jemenu atd. … Se nám Nicolas a James uběhají, jak nebudou vědět kam dřív. J Je úsměvné, že po 40 letech vlády Kadáfího a veselého kupování ropy a prodávání zbraní, najednou plukovník vadí. No nejspíš, když civilisté vezmou kulomety, tak je špatné se jim bránit. Zajímalo by mě jak by reagovali Evropští vládci na revoluci u nich doma, kdy by lidé přepadli zbojnici, vzali si pušky a začali střílet na vojáky. Žádali by odstoupení vlády a zastavení ožebračování lidí, ve prospěch oligarchů a korporací.

Samozřejmě je názor, že jde zase o ropu, ale spíš jde o akci Francie a Británie, postupem času celé EU, ukázat, že je Evropa schopná bojovat, bez pomoci USA. Tady nastane velké zklamání, neboť EU se neshodne nikdy na ničem. Začne přetahování o velení v EU, kde bude Francie prosazovat svou autoritu s Británií jako spojencem, proti Německu a dosud neznámých spojenců. Malé státy budou mlčet a čekat jak to dopadne, za nás jede naštěstí Schwanzenberg a tomu jeho mumlání nerozumí ani Češi, natož cizinci. Štěstí, že tam neposlali Klause, ten by tam zase všechno kritizoval a udělal by ostudu J

Je jedno jak to v Libyi dopadne, Kadáfí prohraje, není schopen vzdorovat armádě Západu. Nikdo mu nepomůže a nakonec bude zavřen a Libye se stane další kolonií, tentokrát EU – Francie. Záleží, kdo bude další? Sýrie, Saudská Arábie…? Zatím jediný může být v klidu Irán.  Západ se rozhodl obsadit muslimský svět, dřív než invaze muslimských emigrantů obsadí EU. Vlastně je to geniální, obsadím státy Arabů a vylifruju muslimy zpátky domu a tím se jich zbavím. Otázka je jestli muslimové budou chtít zpátky domu. Postupem času získá Západ ropu Arabského světa, kde budou makat levní černoši z tropické Afriky a budou jim šéfovat bílý západnané J Tím vyšachuji Čínu a Rusko.

Vždy jde jen o ego vůdců, prachy a moc. Lidé jsou jen výmluva k intervenci. Nová koloniální epocha začala.

Autor: Michael Colon | sobota 19.3.2011 18:32 | karma článku: 23,99 | přečteno: 1605x

Další články autora

Michael Colon

Omluva

My, reformovaní fašisté si vědomi minulosti a dědictví, které jako pokračovatele hnutí vzniklého v 20. letech,20. století a jeho odnoží, které způsobili nejničivější konflikt v dějinách lidstva a neskutečné utrpení na obou stranách konfliktu,se distancujeme od antisemitismu, rasismu, nacismu a starého fašismu, jako i od praktik, které tato hnutí používala. Odmítáme násilí jako prostředek k prosazení svých zájmů,diskriminaci lidí jiného náboženského, filosofického, sexuálního, politického či jiného cítění. Odmítáme persekuce a jiné omezení skupin lidí, jiné rasy, či národa. Uvědomivši si činů našich předchůdců, vyjadřujeme velkou lítost nad jejich činy a považujeme jejich představitele za nelidské bytosti.Převážně nacistické vrcholné představitele považujeme za zločince, zasloužící si smrt. Distancujeme se od starých názorů a hloupého smýšlení neonacistů a neofašistů-nereformovaných, stejně jako jejich činů, vůči jiné skupině obyvatel. Odmítáme jakoukoliv aktivní spojitost či navazování na fašistické a nacistické strany 20. století. Prohlašujeme, že se stydíme za činy tzv. fašistů, které způsobily smrt či duševní nebo fyzickou újmu jinému člověku.

19.12.2011 v 21:10 | Karma: 11,40 | Přečteno: 989x | Diskuse | Politika

Michael Colon

Omluva

My, reformovaní fašisté si vědomy minulosti a dědictví, které jako pokračovatele hnutí vzniklého v 20. letech 20. století a jeho odnoží, které způsobili nejničivější konflikt v dějinách lidstva a neskutečné utrpení na obou stranách konfliktu. Se distancujeme od antisemitismu, rasismu, nacismu a starého fašismu, jako i od praktik, které tato hnutí používala. Odmítáme násilí jako prostředek k prosazení svých zájmů, jako i diskriminaci lidí jiného náboženského, filosofického, sexuálního, politického či jiného cítění. Odmítáme persekuce a jiné omezení skupin lidí jiné rasy, či národa. Vědomy si činů našich předchůdců vyjadřujeme velkou lítost nad jejich činy a považujeme jejich představitele za nelidské bytosti, převážně nacistické vrcholné představitele považujeme za zločince, zasloužící si smrt

25.6.2011 v 21:02 | Karma: 5,84 | Přečteno: 286x | Diskuse | Politika

Michael Colon

Co je fašismus?

Je s podivem, co všechno lidé nespojují s fašismem. Mnohem závažnější je ale skutečnost, že jej ani neumějí správně definovat. To nejen vede k výrokům typu "Každé násilí je fašismus" apod., ale samotné smíchání ideologií nacismu a fašismu a jejich zjednodušení vede k tendencím považovat za hlavní projev těchto politických směrů jejich rasistické a xenofobní prvky. Podobná nebezpečná zjednodušení vedou například k tomu, že jako houby po dešti vyrůstají nejrůznější organizace proti rasismu a diskriminaci, které díky svému zaměření nevidí dále než za dveře Úřadu vládního zmocněnce pro lidská práva. Zaměřují se na nekonečný a zcela nesmyslný mravokárný občanský aktivismus a postupně se nestávají ničím jiným než prodlouženou rukou státního bezpečnostního aparátu. Co je však skutečně fašismus? Jaké jsou jeho charakteristické projevy? Jak s ním bojovat?

21.6.2011 v 11:07 | Karma: 18,18 | Přečteno: 1359x | Diskuse | Politika

Michael Colon

Toto není krize

Krize sem, krize tam, chleba stejně bude dražší. Celý problém je v teritoriích, ČSSD – ODS mají své území pečlivě rozdělené od Klause – Zeman tolerančně opoziční smlouvy. No a čas pracuje proti dinosaurům, už je 20 let po revoluci a vyrostla nová generace. Samozřejmě, že dinosauři se nechtějí dělit o korýtka a tak se musí bojovat. Věci Veřejné – ABL, Bárta – Napoleon, to jsou jen odvádění pozornosti od celého problému, že VV chtěly zdecimovat starou strukturu korupce a nahradit svojí strukturou. Vít Bárta, ale přecenil svůj vliv a peníze a nevyšlo mu to. Je otázkou co vlastně VV – ABL plánovala, ale v celku na tom nezáleží. Vždycky bude v politice někdo, kdo bude krást a korumpovat. Jak to vyřešit? Parlament není schopen dál pokračovat, jelikož ODS a VV jsou tak očerněné, že nemají už důvěru voličů a ani si nevěří mezi sebou. Je mi líto, že někteří politici z PS vypadnou, ale nejlepší jsou nové volby. Uvědomme si, že vláda kde je jedna strana koalice podezírána z tak šílených činů, jako korumpování, propojení politické strany na ABL a je plná šílenců. Nikdo už není schopen oddělit, kdo je z ABL a kdo ne. Michal Babák si nemohl vzpomenout, kde vzal 6 mil. Ano vysvětlení, že z akcií je dobré, ale ne když před tím si je půjčil. Vít Bárta dává půjčky kde komu, Jaroslav Škárka vezme peníze, práskne že je korumpován, ale už nepoví jak bral půjčky X měsíců. No a Kristýna Kočí, to je extra kapitola. Její případ nám dává naději, že kdokoliv z nás může do politiky, jelikož větší dementi, než Kočí být už nemůže. Jako jediné bych jí doporučil psychiatra, jelikož její schíza je viditelná i pro laika.

17.4.2011 v 19:28 | Karma: 9,79 | Přečteno: 1183x | Diskuse | Politika

Michael Colon

Povstání

Prostě se přestanme vykecávat na netu, vemme tyče a zmasakrujme je za celých 20 let. Furt diskuze, diskuze... stejně se nic nezmění. Fakt je tak těžké se dát dohromady a nechat zrudnout Vltavu krví zrádců? Věci Veřejné se pokusily o převzení mci, když Bárta chtěl nahradit státní úředníky svýma lidma, jak sám říká na záznamu. ODS - TOP - ČSSD to je bud samej korupčník, mafián, nebo podnikatel nevalné pověsti. Si furt necháme srát na hlavu? Udělali dluh a zase to máme platit? At si políběj prdel a zaplatí si to sami, hovada.

16.4.2011 v 0:01 | Karma: 19,03 | Přečteno: 1307x | Diskuse | Politika

Nejčtenější

Zemřela Zdena Mašínová, dcera legionáře a perzekvovaná sestra uprchlých odbojářů

V Lošanech na Kolínsku byl slavnostně otevřen Památník věnovaný třem odbojům a...
10. června 2026  18:26,  aktualizováno  22:01

Ve věku 92 let zemřela Zdena Mašínová, jejíž bratři za totality utekli ozbrojení na Západ. Čelila...

Po deštích se lesy plní houbami. Tady mají Pražané největší šanci na plný košík

ilustrační snímek
8. června 2026

Počasí posledních dnů jako by si čeští houbaři sami vymodlili. Kombinace vydatných dešťů a...

Pražská muzejní noc 2026: Na Florenci se chystá videomapping zdarma, zahraje i Lake Malawi

Festival Signal rozzářil centrum Prahy (15. října 2015).
9. června 2026  12:47

Více než 60 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí otevře své brány netradičně v nočních...

Mačkáte v MHD tlačítka správně? ROPID vysvětlil, jak dávat znamení bez zmatků

Zastávky na znamení, kočárky a tlačítka... Umíte je správně používat?
8. června 2026  16:21

Kdo někdy nervózně mačkal tlačítko v tramvaji pětkrát za sebou nebo hledal ten správný čudlík, není...

Začíná léto a s ním i obří stavba u letiště. Neriskujte, že vám kvůli kolonám uletí letadlo

V následujících měsících bude v okolí letiště probíhat přestavba křižovatky...
8. června 2026  19:02

Míříte na dovolenou a ta začíná na Letišti Václava Havla v Praze? Tak zbystřete, hlavně pokud...

V Hradci Králové platí rozšířený zákaz pití alkoholu o část Svobodných Dvorů

ilustrační snímek
11. června 2026,  aktualizováno 

V Hradci Králové dnes začala platit vyhláška rozšiřující zákaz pití alkoholu na veřejných místech o...

V Hradci Králové pokračuje Rock for People, vystoupí také američtí Limp Bizkit

ilustrační snímek
11. června 2026,  aktualizováno 

V hradeckém Parku 360 pokračuje druhým dnem 31. ročník festivalu Rock for People. Hlavní hvězdou...

Přerovský soud projedná krádež kabelů, která ochromila železniční koridor

ilustrační snímek
11. června 2026,  aktualizováno 

Přerovský okresní soud dnes projedná případ trojice mužů podezřelých z loňské krádeže kabelů na...

Zemřela Zdena Mašínová, dcera legionáře a perzekvovaná sestra uprchlých odbojářů

V Lošanech na Kolínsku byl slavnostně otevřen Památník věnovaný třem odbojům a...
10. června 2026  18:26,  aktualizováno  22:01

Ve věku 92 let zemřela Zdena Mašínová, jejíž bratři za totality utekli ozbrojení na Západ. Čelila...

  • Počet článků 19
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1271x
Politika, historie, atd...

Seznam rubrik

Bloger roku 2024
Blogera roku 2025
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.