Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VB

Chirurgic. roušku nebo aspoň látkovou v době sílící nákazy v regionech uznala většina západ. zemí (dokonce i Švédsko), ale ty slušné země odstupňovaly, kde je to povinné, kde doporučené, a s výjimkami ze zdravot. a dalších důvodů (dokonce daly i výjimky z testování návštěvníků sociál. ústavů, místo testu respirátor a odstup). Naše populace neví, co to jsou odstupy, ve Švédsku či Švýcarsku se chová většina lidí líp (nechodí do MHD s kašlem apod.). Takže jistou přísnost co do roušek (ale respirátory bych v teplej. počasí už změnila na roušky) bych u Čechů uplatnila. Ministr ať se zaměří převážně na neukázněné, hlídat neposluš. hospodské, ubytovny zahr. dělníků, majitelé obyt. domů by měli mít povinnost zrušit krátkodobé podnájmy (třetí země zejména) - tady jsou ohniska nákazy, tito jedinci chodí do MHD, obchodů, kašlou atd.

0 0
možnosti
  • Počet článků 195
  • Celková karma 30,16
  • Průměrná čtenost 2231x
Pán světla v divadle (takže vlastně světlonoš a pro některé zde možná i lucifer), také strojař z vývoje i ajťák s víc jak dvacetiletou praxí. Pravicový bohém s o třicet let mladší duší, rebel srdcem i myslí pro kterého je svoboda na prvním místě a nejstarší mimozemská "negativní nula" (0Rh-). Ale také rozený jihomoravák už léta žijící na českém severu a nyní již i napůl v Praze, kde se dobrá domácí slivovička shání opravdu špatně.
Všechny mé články na tomto blogu vyjadřují jen a pouze moje osobní názory. Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to číst. Povinné to není.