Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Papaláš nemusí, protože nemůže, vždyť maká. Navíc si papaláš před pár dny liboval, jak úžasné jsou videokonference. ;-D

1 0
možnosti
JF

Inu, již od starého Říma platí "Quod licet Iovi, non licet Iovi!" Ćo by sme si bez neho počali ... ;-(

0 0
možnosti
DS

Paní Rážovou a pana Duška dostihlo jejich vlastní jednání: Na jedné straně vědí, že testy mají neznámou ale dosty vysokou chybovost a tak je soukromně neberou moc vážně. Myslí si, že více-méne všechno je falešná pozitivita. Na druhé straně na přání premiéra pouští hrůzu a tváří se, že výsledkům věří. Někdo na úřadě vlády byl pozitivně testován a oni věřili, že falešně. Tak se v klidu nechali testovat, hlavně aby někdo nevynesl, že se nechtěli nechat. Možná to byl i komplot některého z úředníků s novináři. A kuk, on nebyl falešně pozitivní a díky tomu, že se nechali testovat rychle, slizniční imunita nezafungovala. Nebo nezafungovala proto, že jsou měštští kancelářští červi, nevyjdou ven a jejich slizniční imunita umí roztoče a ne zvířecí koronaviry.

Občan - venkovan se baví :-)

4 1
možnosti
TB

Tak o tom nerozhodujete Vy, ale hygiena..... naštěstí :-) :-)

6 2
možnosti
OU
Foto

to se Vám samotnému osvědčilo?

3 3
možnosti
MK

Babiš nám názorně ukazuje, že zákony platí jen pro prostý lid. Vrchnost žádné zákony dodržovat nemusí.

Takže teď už nejen prezident, ale i premiér.

10 0
možnosti
OU
Foto

Také mne překvapuje, že pan premiér prý chodí na různá jednání s respirátorem, když v televizi ho vídáme maximálně s hadrovou rouškou. :-/

6 0
možnosti
Foto

I69v69o 91C63i26l88i21c90h

2. 9. 2020 16:28

Je v rizikové skupině, tak se o sebe bojí, to, že nosí respirátor je podle mne v pořádku a chápu to. Pokrytectví dle mého názoru je, jak píšete, že se na veřejnosti ukazuje v té hadrové roušce, protože ty roušky chtějí všem nutit. Kdyby nebyl pokrytec, tak doporučuje rizikovým skupinám respirátory přesně jako to dělá sám a ostatní obyvatele nechá na pokoji.

6 1
možnosti
RP

Jen mám dotaz k poslední větě..čím konkretně Vám škodí paní Rážová ?

5 0
možnosti
Foto

I84v28o 77C69i95l79i43c80h

2. 9. 2020 15:38

Paní Rážové přeji brzké uzdravení, tu dlouhou karanténu, aby neškodil, přeji ministrovi Vojtěchovi.

3 1
možnosti
JT

Mě tedy potěšilo, že trasován je i Václav Moravec a pravděpodobně bude muset absolvovat test, nebo jít do karantény. Můžeme se dočkat dvou nedělí bez OVM. Mně je to vlastně jedno, já mám Václava v karanténě možná už pět let;-D

5 0
možnosti
Foto

OMV pojmou jako videokonferenci. Tedy pokud neonemocní a neskončí ve špitále, což bych mu nepřála.

1 0
možnosti
  • Počet článků 195
  • Celková karma 30,16
  • Průměrná čtenost 2231x
Pán světla v divadle (takže vlastně světlonoš a pro některé zde možná i lucifer), také strojař z vývoje i ajťák s víc jak dvacetiletou praxí. Pravicový bohém s o třicet let mladší duší, rebel srdcem i myslí pro kterého je svoboda na prvním místě a nejstarší mimozemská "negativní nula" (0Rh-). Ale také rozený jihomoravák už léta žijící na českém severu a nyní již i napůl v Praze, kde se dobrá domácí slivovička shání opravdu špatně.
Všechny mé články na tomto blogu vyjadřují jen a pouze moje osobní názory. Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to číst. Povinné to není.