Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Další ředitel zeměkoule......;-D

0 0
možnosti
Foto

I76v15o 63C18i42l61i51c49h

3. 7. 2020 15:52

Další hysterický panikář? :-P

1 0
možnosti
RK

Pane Cilichu, vaše příbuzná ordinovala furt v přímém styku, má obvoďačka se zamknula a fungovala jen přes telefon. Co člověk (i lékař) to jiný názor na to co je a co není rizikové.

2 0
možnosti
Foto

I lékař je člověk a média s vládou nás opravdu strašili velice intenzivně, nedivím se, že tomu mnozí podlehli.

2 3
možnosti
RK

Bylo zde panem Cilichem řečeno něco o rouškách třetí třídy ochrany za 300 Kč, a že jsou tedy dosažitelné. Jaksi pozapomněl, že (co jsem našel ty za 300) jsou jednorázové max. na 8 hodin a pak je potřeba ji vyhodit a koupit novou. To jsou mnohem vyšší náklady než pro fialkáře (kuřáky).

0 0
možnosti
Foto

I65v11o 50C59i68l25i22c18h

2. 7. 2020 20:07

A jednorázové roušky za 50,- jsou maximálně na dvě hodiny a efekt je mnohonásobně nižší.

0 0
možnosti
BN

Bez náhubků??? Udělat z ochranné pomůcky během epidemie politický symbol odporu je demagogie. Přestaneme si snad mýt ruce, protože to v rámci opatření nařídila neoblíbená vláda? Covid stejně jako chřipka je respirační onemocnění, tak jak se proti němu ochráníme? Obujeme si gumáky? Samozřejmě to chce zdravý rozum! Sedět sám v autě v roušce, chodit s ní po parku, apod. byl nesmysl, ale proč nyní ostentativně protestovat proti tomu, co nám pomohlo a co již léta s úspěchem a bez emocí používají asijské národy??? Jestli pak vědí, že jsou vyznavači tzv. sv. roušky a škodí svému zdraví?

Proč třeba během každoročního období chřipek nebo aktuálně covidu nepoužít na cestu plným MHD roušku? Prostě jen z OHLEDUPLNOSTI k druhým. Nechrchlám sousedovi do obličeje, ale vezmu si roušku - prosté.

A co se týká aktuálně publikovaných nározů lékařů všech specializací na škodlivost nošení roušky? Že na to neupozorňovali dříve? Když oni sami, či jejich kolegové léta ordinovali, operovali,.. se zakrytými ústy? Jak jen tolik lidí mohlo přežít operaci prvedenou rukou lékaře s hypoxií, se zpomalenými reflexy a otupenými smysly???

Chce to jen rozum - zdravý rozum, ohleduplnost a ještě jednou ohledupnost. Toť vše.

12 4
možnosti
Foto

Politický symbol z toho udělala vláda mj. i tím, že to zavedla povinně plošně úplně zcela všude mimo domov, tzn. i venku v přírodě a donutila tak lidi, aby si je doma šili ze starých triček nebo prostěradel, protože je nebyla schopna i přes velkohubá prohlášení premiéra lidem zajistit. Například v Rakousku je zavedli pouze v MHD a obchodech (kde to má nějaký smysl i podle mého názoru), navíc až ve chvíli, kdy byli schopni zajistit i jejich distribuci a rozdávali je právě v těch obchodech.

7 6
možnosti

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/online-sireni-koronaviru-v-cesku-a-ve-svete/r~d4d85c96b7a211ea9c800cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_content=default&utm_term=position-3&utm_campaign=Aktualne

18:10 ( 1.7.2020)

Podle americké studie na více než 25000 lidech snižují roušky riziko nakažení covidem-19 na 34 procent. Její výsledky citoval na semináři o novém typu koronaviru ve Sněmovně virolog Ivan Hirsch z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy.

"Studie z USA využila toho, že tam nejdřív nedělali nic, pak zavedli sociální distanci a pak někde roušky," vysvětlil Hirsch. Infekce ve státech podle něj pokračovala i po zavedení sociální distance, po zavedení karantény se sice zastavila, ale neklesá. "V New Yorku se nakázaly roušky a nákaza začala klesat," dodal.

(Prof. RNDr. Ivan Hirsch, CSc., katedra genetiky a mikrobiologie, člen Oborové rady molekulární a buněčné biologie, genetiky a virologie)

Můj poslední příspěvek na diskusích tohoto blogera, jeho články i příslušné diskuse budu už nadále ignorovat.

7 4
možnosti
Foto

Vzhledem k tomu, že zde níže v diskuzi sprostě urážíte mou příbuznou lékařku, tak mi zde opravdu chybět nebudete.

1 0
možnosti
KP

Cilichu, no nejsou to pitomci? Kdyz uz je po vsem.....

4 hr 13 min ago

Switzerland will make masks mandatory on all public transportation

From CNN's Sharon Braithwaite in London

Switzerland will introduce mandatory masks on all public transport in the country as of next week, the Swiss Federal Council announces.

This is a step up from mask-wearing during rush-hour, the website of the council says.

Anyone 12 years old and older will have to wear the masks.

2 1
možnosti
RK

A emerické letecké společnosti má také pod palcem Babiš s Vojtěchem...

2 0
možnosti
RK

Vaše starosti a Rothschildovy peníze... A ještě znalosti rychlokvašených odborníků na viry a baktérie.

2 1
možnosti
RK

Ale Babiše pod postelí nechci. No ani by to nebylo možné, má ho tam plno jiných a na mě by se stejně nedostalo.

0 1
možnosti
KC

To nejsou vládní náhubky. Jen dětinský sobec s náturou ovce vidí v ústence nějaké zlo.

9 8
možnosti
Foto

I91v72o 32C79i80l83i64c88h

1. 7. 2020 19:35

Nejste nějak příbuzný s paní Moudrou?

8 1
možnosti
KS

Já mám jednu roušku asi na minutu. Hromadí se v nich alergeny, které vdechuju pořád dokolečka, takže při každém kýchnutí do ní naflušu.

5 0
možnosti
Foto

I84v41o 75C43i93l65i77c55h

1. 7. 2020 19:07

Mám to stejně. Ale víc mne štvou ty nudle, které tečou všude.

3 0
možnosti
KS

Na to nemusím být odborník. Ty roušky se "podepsaly" všude. Tolik blbců jsem už dlouho nepotkal.

2 3
možnosti
  • Počet článků 195
  • Celková karma 30,16
  • Průměrná čtenost 2231x
Pán světla v divadle (takže vlastně světlonoš a pro některé zde možná i lucifer), také strojař z vývoje i ajťák s víc jak dvacetiletou praxí. Pravicový bohém s o třicet let mladší duší, rebel srdcem i myslí pro kterého je svoboda na prvním místě a nejstarší mimozemská "negativní nula" (0Rh-). Ale také rozený jihomoravák už léta žijící na českém severu a nyní již i napůl v Praze, kde se dobrá domácí slivovička shání opravdu špatně.
Všechny mé články na tomto blogu vyjadřují jen a pouze moje osobní názory. Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to číst. Povinné to není.