Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JR

J82a51n 48R91á10ž

7. 3. 2021 12:44

Něco se děje. Já dal článku pana Cilicha karmu!

3 0
možnosti
LH

S tim D bych byl opatrný..

Při předávkování vitaminem D hrozí poškození ledvin, zastavení růstu, kalcifikace (zvápnění) měkkých částí až smrt. Pro děti mohou být toxické již dlouhodobější denní dávky kolem 45 μg, pro dospělé dávky kolem 500 μg.

1 0
možnosti
Foto

I40v44o 62C65i81l22i70c92h

6. 3. 2021 21:42

Jedna tabletka D3 denně dle doporučení lékárnice. Snažím se si ráno vzpomenout. Máte pravdu, že se tím dá předávkovat. Proto nechci ty kapičky.

1 0
možnosti
PN

Tak ještě jednou a pro všechny. Kdyby Babiš, nebo kdokoliv z vlády řekl, používejte vitamín D, tak je tady šílenství. Proč? Protože kdo je největším a možná jediným výrobcem vitamínu D?

1 2
možnosti
KK

A ještě, kdyby to na těch tiskovkách někdo z vlády řekl, tak někteří budou pro změnu útočit, proč tam taky někdo prakticky neukázal, jak si mýt ruce

1 2
možnosti
PN

Je úžasné jak se dají vyštrachávat informace o honu na běžkaře a pod.

To, že na stránkách MZ ČR visí o vitamínu D doporučení od 15.5.2020 si nikdo nevšimne a raději pohaní vládu. No, třeba s tímhle by opozice mohla pomoci. Té by lidé věřili, no ne?

1 8
možnosti
Foto

I82v79o 69C22i21l31i90c95h

6. 3. 2021 19:31

A slyšel jste někoho z vlády na některé z opravdu mnoha tiskovek o tom hovořit? Taky si umím na web dát nějakou informaci, kterou sice skoro nikdo nenajde, ale bude tam.

10 0
možnosti
RS

Připojím něco k zamyšlení, sice to není přímo k tématu článku, ale jak je známo, mám už dva roky tady distanc.

Ještě jednou, víry nejsou mými nepřáteli, jsou součástí přírody. Pokud jsou přírodní. Jestli je někdo úmyslně změnil, není v této diskusi relevantní.

Viry jsou pouze nositeli informací. Nic víc. Nežijí, nemyslí, neplánují, nemají úmysly, nemutuji (pokud věříte tomu, že viry mutují se záměrem, platí začátek této věty), zkrátka řečeno dělat z nemysliciho víru nepřítele je ubohé.

To, že politici tomu nerozumí, je jedná věc, ale že se mnozí vědci propůjčili k této vládní rétorice, je od nich hanebné a trestuhodné.

Co tím chci říct, už víc, jak rok, vlády skoro všech států údajně vedou válku proti viru, o kterém říkají, že je náš současný největší nepřítel. Je to pravda? Není to ve skutečnosti úplně jinak?

Už jenom současná mediální kampaň, že coronavirus mutuje. Ale to by znamenalo, že má úmysly. Pokud se nepletu, tak nás ve škole učili, že mutace jsou následek vnějšího působení na DNA a RNA. Ještě tak maximálně může chybně kopírovat buňka, v které se virus kopíruje. Ale je nemožné, aby virus sám od sebe způsobil svou mutaci.

0 0
možnosti
OU
MV

Je neuvěřitelné, že ministři a premiér před omezením pohybu podle okresů neobjeli osobně všechny hranice okresů v republice. Mohli tak zabránit lapsusům jako je příklad tramvajové spojení mezi Jabloncem a Prosečí. Je to jasný důkaz, že vládě vůbec nejde o zdraví lidí a že jí nezajímají přeplněné nemocnice.

Aspoň že na to bdělí občané upozorní :-)

7 2
možnosti
VV

Dobry napad, ale to by asi museli zacit uz pred rokem.

2 0
možnosti
Foto

I81v17o 68C39i69l45i70c81h

6. 3. 2021 16:40

Opak by mne od Vás naštval R^

7 0
možnosti
Foto

Dobrý den, tohle by i smysl dávalo. Kdyby a) zároveň s ním byla omezena výroba, b) kdyby tu nebylo folklorem na vše kašlat.

Sportoval jsem celkem na slušné úrovni, pokud chce někdo cvičit má asi milion šancí i v těchto ztížených podmínkách.... Taky často přemejšlím o tom jakl mizerná byla asi imunita gtřeba Indiánů, ti musel i vést nezdravej život když s nimi neštovice tak zametli....

2 0
možnosti
Foto

I17v38o 88C65i52l25i60c36h

6. 3. 2021 16:40

Ona to byla pro ty Indiány zcela nová nemoc, pro nás je covid sice také nový a tudíž pro imunitu mnoha lidí panenský virus, ale pořád patří do skupiny koronavirů, se kterými se ti lidé již mnohokrát setkali.

3 1
možnosti
OU
PB

Myslím, že Institut VK nezpochybňuje samotnou existenci covidu.

3 1
možnosti
Foto

Právě o ty lyžařské a procházkové areály jde. V nich se shromažďuje velké množství lidí a hrozí šíření nákazy. Pokud si vyjedete někam k lesu, zaparkujete u lesní cesty a podniknete v osamocení procházku přírodou, nikdo vás kontrolovat nebude. Sám jsem včera v podobném lese mimo katastr obce kde bydlím šel a kolem jelo auto Policie. Šel jsem sám, široko daleko nikdo jen já a můj barvář a ani pes po nás neštěknul.

1 0
možnosti
Foto

I89v55o 89C11i69l60i73c16h

6. 3. 2021 15:49

Takže jste to nynější platné nařízení porušil?

6 1
možnosti
  • Počet článků 195
  • Celková karma 30,16
  • Průměrná čtenost 2231x
Pán světla v divadle (takže vlastně světlonoš a pro některé zde možná i lucifer), také strojař z vývoje i ajťák s víc jak dvacetiletou praxí. Pravicový bohém s o třicet let mladší duší, rebel srdcem i myslí pro kterého je svoboda na prvním místě a nejstarší mimozemská "negativní nula" (0Rh-). Ale také rozený jihomoravák už léta žijící na českém severu a nyní již i napůl v Praze, kde se dobrá domácí slivovička shání opravdu špatně.
Všechny mé články na tomto blogu vyjadřují jen a pouze moje osobní názory. Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to číst. Povinné to není.