Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DT

R^ Osobně bych šla dokonce dál a nazvala to rýmou (nachlazením). To totiž viry tohohle typu běžně vyvolávají. Chřipka je daleko intenzivnější a horší nemoc.

Vzhledem k tomu, že podobných virů běhá v publiku kolem stovky, není divu, že až 80 procent lidí má bezpříznakový průběh. Prostě podobnou rýmu už měli.

Asi ne nadarmo se nedělají ve větší míře testy na skutečnou, buněčnou imunitu. Naráz by bylo po "pandemii".

2 2
možnosti
Foto

Máte velké plus, ale po pandemii by asi nebylo, protože jde o politické rozhodnutí a dnešní politici mají už takovou moc, že si svá rozhodnutí nemusí až tolik zdůvodňovat a navíc mají své profesionální zdůvodňovače.

0 1
možnosti
LH

O. K. Zítra zajdu za naším praktikem a řeknu tomu tmari ať už konečně otevře ordinaci naplno a přestane hopkat v tom atom bordelu a nevyhodi kazdyho kdo má zvýšenou teplotu a rýmu, zároveň se stavím v lékárně ať sundaj ty štíty z plexiskla respiratory Ffp3 a konečně tam pustej víc lidí než 2. Pak ještě skočím k zubaři kdy už konečně přestane ordinovat 3 hodiny denně se štítem a prohlédne to světové spiknutí iluminatu či čeho. Pak prispeju těm hercům co hráli mrtvoly v pytlích a pochopím jaký jsem to tmar. Že to všechno spunktoval Babiš aby zakryl schodek a zlikvidoval divadlo Na Jezerce... ;-D

1 5
možnosti
Foto

I18v86o 65C15i83l57i51c29h

7. 6. 2020 16:27

Opravdu tohle Vaši lékaři dělají? Když jsem byl v pondělí u doktorky, tak mne sestra hned ve dveřích "sprdla" ať si "TO" koukám sundat, že oni si tam na to nehrají.

3 2
možnosti

Plošná opatření nebyl zdaleka nutná. Pánové epidemiologové se řídili jen situací v Praze a vůbec nebrali v úvahu oblasti, kde se virus už delší dobu prakticky nevyskytoval. V našem stotisícovém okrese bylo asi dva měsíce jen 26 pozitivních a za tu dobu nikdo nepřibyl (dnes už jsou všichni vyléčeni). A takových okresů je v republice mnoho. Jaký smysl mělo uplatňovat tam stejně tvrdá opatření, jako třeba v západních Čechách, nebo v Praze?

3 0
možnosti
Foto

I18v19o 31C12i96l97i62c17h

7. 6. 2020 13:55

V našem kraji je aktuálně 7 nakažených z víc jak 440 000 obyvatel. Zajímalo by mne, kolik lidí má aktuálně chřipku.

0 0
možnosti
PC

Naprosty souhlas! Coronavirus byl celosvětově zneužit pro politické účely v zájmu nejvyšších finančních kruhů rozvrátit ekonomiku a zotročit obyvatelstvo.

Karma, pane CilichuR^R^

2 1
možnosti
Foto

Celosvětová krize byla dávno ,,na pochodu" již před ,,kauzou kovid";-)

0 0
možnosti
Foto

I31v49o 71C20i34l79i42c67h

7. 6. 2020 11:35

"Horečku doprovázela ztráta čichu a chuti, bolela mě hlava. Muž měl takovou slabší chřipku a Vašek kromě kašle nic."

2 0
možnosti
Foto

Pokud se podíváte na statistiku Ministerstva zdravotnictví, tak podle grafu zjistíte, že smrtnost v letošním roce je pod celostátním průměrem. Největší smrtnost byla v roce 2018, kdy to byla chřipka typu A a v roce 2009, kdy tu byla chřipka B. To nám hrozil kolaps zdravotnictví, protože lůžková kapacita v nemocnicích byla vyčerpaná. zachránil nás příchod veder.

2 1
možnosti
Foto

Bylo, nebylo. Tak začíná mnoho pohádek. Co by bylo, kdyby se nic nezavedlo, to ví dnes kde kdo. Tedy, že ,,jistě" nebylo. To takhle jeden tvrdil, že povodně nebudou. A byly. Dokonce v podobě ,,tisícileté". Ovšem, co by se dělo. kdyby nebyl omezen onen mistrák v biatlonu, to dnes těžko tvrdit, že. Možná by ,,skoro nic" nebylo, ale možná, že by i bylo;-)

0 0
možnosti
Foto

I13v75o 20C26i71l54i73c28h

7. 6. 2020 11:03

Tak zrovna ten zrušený mistrák v biatlonu považuji i ve zpětném pohledu za rozumný krok.

1 0
možnosti
Foto

Pro nerozhodné doporučuji pročíst tento dokument od švýcarské instituce:

https://swprs.org/fakta-o-covid-19/

Paniku u nás mohla způsobit i obava, že virus je vytvořen uměle jako bakteriologická zbraň.

Dále pak to, že se nejdříve zaspalo (viz smetený návrh z konce ledna), a pak se muselo šturmovat. Podle zvyklostí ze socíku.

R^

2 1
možnosti
LH

Kde se autoři zapomínají podepsat.... ;-Ddobrá stufie

0 0
možnosti
Foto

Jo a aby se lidi nepřestávali bát přidal Babiš strašáka jménem rakovina. Té se prý máme bát teď ve zvýšené míře (https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/onkologicka-onemocneni-prevence-pece-ovlivneni-pandemie-covid-19-babis-dusek-prausova.A200605_105211_domaci_aug).

6 0
možnosti
Foto

I92v86o 67C85i70l98i31c15h

7. 6. 2020 10:28

Jj, strašit se musí pořád ;-€ Covid už netáhne, protože se ukázalo jaká je to nafouklá bublina, tak teď zkouší něco jiného.

4 0
možnosti
Foto

Za mě karma, až tohle skončí, tak to vláda opláče, protože se nebude mít o koho starat a bude se muset začít starat o to, co svými unáhlenými a zbytečné tvrdými nařízeními napáchala. A to nebude nic jednoduchého. Ale třeba zjistíme, že za to může opozice a Kalousek.:-)

5 4
možnosti
  • Počet článků 195
  • Celková karma 30,16
  • Průměrná čtenost 2231x
Pán světla v divadle (takže vlastně světlonoš a pro některé zde možná i lucifer), také strojař z vývoje i ajťák s víc jak dvacetiletou praxí. Pravicový bohém s o třicet let mladší duší, rebel srdcem i myslí pro kterého je svoboda na prvním místě a nejstarší mimozemská "negativní nula" (0Rh-). Ale také rozený jihomoravák už léta žijící na českém severu a nyní již i napůl v Praze, kde se dobrá domácí slivovička shání opravdu špatně.
Všechny mé články na tomto blogu vyjadřují jen a pouze moje osobní názory. Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to číst. Povinné to není.