Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JL

Pane Ivane Chválny. Nehodlal jste psat o panu byvalem premierovy, ale neodolal jste. Cest vasi nature.

Mohu vam jen pripomenou jednu skutecnost. V CR mame 45% idiotu, kteri za zvanec prodaji vse. A aby se tak nestalo zvykem, je treba jinak se k tomu postavit.

Pan byvaly premier je velmi dobry obchodnik. Investuje tam, kde bude mit maximalni uzitek. Vam se to snazim rici jiz nekolikrat, ze je treba tu investici znemoznit a vysledek se ukaze. Zde je ukazka proc jde do volebniho boje. Stane-li se premierem, ma zaruceno ctyrlete obdobi se vsemi penezmi CR, si vystavit program ktery mu umozni prinest k jeho majetku zaplaceni vydaju za premierstvi a hodne navic. Presne tak udelal v prechazejicim obdobi, kdy ceska krajina kvetla zlute pro jeho spracovatelskou firmu. To ani nepisi o tech dodavkach penez z EU.

Zde je znovu napoveda co udelat. Zmena zakladniho zakona v rozdeleni MOCI ve state. Vykona moc nesmi sedet ve Snemovne a nesmi mit penize ve svych rukou. Na svuj program, musi zadat Snemovnu na uvolneni penez. Po schvaleni programu vlady, co by vykone MOCI, Senat musi mit pravo rici ano a pri odmitnuti, jen 60% poslancu jej muze prehlasovat. Stejne tak u prezidenta pri podpisu.

To je cesta se zbavit prospechaze se dostat na predni misto ve State. Dokazete to pane Chvalny okomentovat?

1 1
možnosti
JK

Pan bývalý premiér není ani dobrý, ani obchodník. Jen kšeftař bez skrupulí, co by šel i přes mrtvoly. Jeho bývalí spolupracovníci a obchodní partneři by mohli vyprávět.

2 0
možnosti
VB

Daleko horší než vyjadřování a snaha sehnat kompro je to prohlásil, když se z toho chtěl vykroutit:

Babišovo vyjádření...."chtěl jsem mu .....položit otázku, jestli by poslal své děti do války. Já totiž ne".

Babiš vlastně řekl, že by se jeho rodina nechtěla podílet na obraně Česka. Máme zde dalšího Peskova, jehož dětičky tatínek ukryje před mobilizací.

Ta věta je klíčová a musí se zařadit do archivu vedle odmítnutí pomoci Polsku.

5 1
možnosti
Foto

Pane Baráku, máte samozřejmě pravdu.

On by se při analýze obsahu té SMS dal z toho určitě udělat další blog. Mě ale víc než šílený obsah spíše vytočila ta špinavá metoda zatáhnout do toho rodinné příslušníky, kteří s tím nemají nic společného.

Kromě toho, co zmiňujete, třeba by se dalo připomenout, jak chce "upravovat" fakta o evakuaci českých občanů, aby pak mohl napadnout ministra Lipavského. Je to špína, ale ok, je to koneckonců politika. Navíc jestli si dobře vzpomínám, tak tehdy Babiš napadal vládu, že nic nedělá, a vůbec nevěděl, že v té době už byla ve vládním speciálu na cestě do Prahy první skupina evakuovaných Čechů. Problém ale je, že jeho příznivcům jsou jeho lži jedno, pro ně je Mesiášem, ať udělá jakýkoliv "přešlap".

Děkuji za přečtení blogu.

5 1
možnosti
JS

Kdo nemá krátkou paměť tak ví, jak někteří naháněli duševně nemocného syna Babiše až ve Švýcarsku, jen aby měli nějaké to kompro, pak ty lži co vytáhli zase jiní novináři před prezidentskými volbami s tím praním peněz ve Francii a našla by se toho spousta, škoda, že autor má tak krátkou paměť.

3 7
možnosti
PJ

kdo nemá krátkou pamět, moc dobře ví , jak Andrej příshal na zdraví svojich dětí , že s Čapákem nemá nic společného a pak se ukázalo, že je do toho zatáhl on sám, tak si dejte pohov.

8 1
možnosti
PN

Chi, chi. To je tak dojemné čtení. Je tedy divné, že v něm není zmínka třeba o Kolářovi, ale to vůbec nevadí.

Líbí se mi ta posedlost "komprem" . Ono jde vytáhnout na naší vládní garnituru nějaké " kompro"?

Když moudře a demokraticky vytáhla paní Pekarová "kompro" na Babiše, že chtěl v roce 2009 Euro, tak si to určitě dohledala sama, že? Ale to bylo to správné kompro, proto se to nekritizovalo...

9 16
možnosti
Foto

Je rozdíl shromažďovat kompro typu, co onen politik řekl, či udělal a sbírat kompro na jeho rodinu.

Ale to je asi mimo chápání oveček pana Babiše.

18 4
možnosti
Foto

Ahoj Ivane, vidím, že jsi nevydržel :-))))). Já si namátkově vzpomínám na ten otřes kolem Petry Buzkové. Nedělám si iluze, že jsou na tom jiní výrazně jinak, ale pokud to takto vyšlo najevo, pak je otřesné, že se to mlží, nikdo neodstupuje a ještě se viní ten, kdo to zveřejnil. A těch 40 %, plus 10 % SPD a dalších 5 % u jiných obskurních stran? Co na to říct? Stačí jen tady těch několik exotů, kteří využijí svojí bezpáteřnost k tomu, aby jakýmkoli způsobem odvedli pozornost od něčeho tak nepřijatelného, jako vyšlo najevo. Nevadí, že má vytrvale metody politruka, my ho budeme dál volit, hlavně když nám naplní natažené ruce. Tobě pochopitelně karma.

16 1
možnosti
Foto

Ahoj Jaroslave, díky za příznivé hodnocení.

K napsání mě opravdu vyprovokovalo to, jak se všichni tvářili jako kdyby to shánění kompra bylo u A.Babiše něco úplně nového a překvapivého.

A ten druhý impuls bylo to, o čem sám píšeš, kdy Babišova úderka (A.Schillerová + K.Havlíček) místo aby se za svého šéfa styděla, volá perverzně po pranýřování toho, kdo to zveřejnil.

Do voleb sice objeví ještě desítky dalších kauz a přešlapů A.Babiše, ale těžko si představit, co by přebilo shánění kompra na manželky či děti svých oponentů...

16 1
možnosti
Foto

J59a35n 22S11v18a15t50e41k

13. 3. 2024 20:20

Vzkaz Nožičkovi (když už nechce pod svým blogem otevřít diskuzi):

Škoda, že vám nejde dát "antikarma" - byl byste rekordman...

12 4
možnosti
JV

To by ovšem obnášelo dvojnásobné úsilí. Na jedné straně přilévat a na straně druhé pak pumpovat.

0 0
možnosti
Foto

Ano, Andrej Babiš je pro Českou republiku opravdu bezpečnostní hrozbou. Vždyť ten chlap ani neumí posílat maily. Představme si, že by byl v nějaké významné státní funkci, napsal by mail třeba prezidentu Macronovi a omylem ho zasla prezidentu Putinovi.

14 2
možnosti
Foto

Mně dojímá ta rozhořčení jeho kamarily,. že to byl přeci "osobní a soukromý" mail.

To, že to ten jejich hlavní popleta poslal někomu, komu neměl /tedy svým způsobem internetový neandrtálec/ tolik nevadí. Kolik "nesprávných mailů" bylo posláno z jeho úřadu, kdy byl premirérem nebo ministrem kasy, se už nedozvíme. Druhým bodem je to, že své staré atavismy agenta StB prostě nezapře a jde o jeho zvyklý postup (pamatuje ještě někdo, jak byly pouštěny veřejně do éteru jeho slova o shánění kompra od novináře Přibila? Je to stále stejné, každý má u něj onu složku.

A za třetí. Vulgární až běda, nejen v mailu, ale i v běžném životě, což vím od poslance ANO, který tam statoval 4 roky v prvním volebním období A.B.

Suma sumárum. Primitiv, hulvát a zákeřný jedinec.

Howgh.

33 1
možnosti
Foto

Naprostý souhlas.

Bohužel vulgarity jsou dnes téměř standardem i v poslanecké sněmovně, a tak si tam naše "elita" musí absurdně schvalovat kodex slušného chování !!

No a těch ekvivalentů by bylo moc - sociopat, manipulátor, demagog, soudně usvědčený lhář, egoista,.......

6 1
možnosti
JK

J62i59ř69í 90K66o91z80á12k

13. 3. 2024 16:48

Babišovým voličům je morální profil jejich vůdce u zadele....Bohužel.

22 2
možnosti
JN

J20a94n 16N37o10v73á74k

13. 3. 2024 16:48

Hlavně ,že bude líp.

7 1
možnosti
JN

J67a72n 65N41o30v16á10k

13. 3. 2024 16:31

No vidíte a vašeho kpolegu blogera pana Nožičku více rozčílilo, že pan lipavský nazval Babiše bezpečnostním rizikem.

19 1
možnosti
JN
  • Počet článků 22
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1862x
Zajímá mě veškeré dění ve společnosti, zejména pak politika a fungování státní správy, ve které jsem 30 let pracoval. Věřím v lidskou slušnost a jen těžko se vyrovnávám s lidskou hloupostí spojenou s arogancí a beztrestností při porušování zákonů.

Seznam rubrik