Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Skvělý tip na výlet R^

2 0
možnosti
Foto

Máte pravdu. I proto jsem článek napsal.

0 0
možnosti

Jardo díky za připomínku zajímavého místa, které jsem před časem taky navštívil.  Něco podobného mají i v Německu a Polsku. Ale v Nizozemí to je nejhezčí. ;-)R^ Karma jak jinak.

2 0
možnosti
Foto

Mirku díky. Německý ani polský miniland neznám, takže nemohu porovnávat. Navštívil jsem před lety něco podobného ve Francii nedaleko Paříže. To je mnohem rozsáhlejší než Madurodam, také pěkný park, ale nizozemský Madurodam se mi zdá být hezčí. Madurodam byl před několika lety renovován.

0 0
možnosti
Foto

R^R^ Navštívila jsem jej již dvakrát a teď potřetí s Vaším příspěvkem, ovšem na celou tu krásu by to chtělo několik dílů;-D. Díky a všem doporučuji. :-)

2 0
možnosti
Foto

Děkuji Vám za návštěvu mého blogu a za příspěvek do diskuse.

Máte pravdu. Udělal jsem více snímků. Do tohoto článku jsem dal jen první výběr. Už však mám připravený druhý výběr. Až budu mít čas, tak z toho udělám pokračování tohoto článku.

0 0
možnosti
  • Počet článků 264
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1135x
Matematik, logik a informatik. Vystudoval na Matematicko-fyzikální fakultě Karlovy university v Praze (RNDr. a CSc.). Od roku 1977 žije v Nizozemsku. Zde pracoval ve výzkumu, jako docent informatiky na univerzitě a v softwarovém průmyslu.
Agnostik. Levicový liberál - liberál se sociálním cítěním v původním slova smyslu, tj. ne neomarxista, kam bohužel mnozí levicoví liberálové v posledních letech sklouzli.
Má rád hudbu, literaturu, filosofii, historii, vědu a sport. Mluví šesti jazyky a rád cestoval. Rád čte i píše.
Od listopadu 2012 starobní důchodce, který si - přiměřeně svému věku :-) - užívá života a dělá věci, na které dříve neměl dostatek času.
  

Pokud chcete vidět seznam rubrik a další informace, tak níže klikněte na "+ více".

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Oblíbené články

Co právě poslouchám

Oblíbené knihy

Oblíbené stránky