Diskuse

Listopad

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Díky za hezké podzimní pohledy z Nizozemska. V Haagu jsem se kdysi byl podívat na budovu Mezinárodního soudního tribunálu, když tam soudili Miloševiče. Ten už skončil, ale včera osvobodili dva chorvatské generály, kteří masakrovali civilní Srby. To je opravdu dvojí "spravedlnost" 8-o. Karma blogu R^

1 0
možnosti
Foto

Mirku, díky Ti za komentář a pochvalu fotek.

Máš pravdu, západ měří země bývalé Jugoslávie a její obyvatele občas dvojím metrem. Bylo by to však na dlouhé povídání, na které teď nemám čas a ani na to v diskusi není dostatek místa.

0 0
možnosti
  • Počet článků 264
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1135x
Matematik, logik a informatik. Vystudoval na Matematicko-fyzikální fakultě Karlovy university v Praze (RNDr. a CSc.). Od roku 1977 žije v Nizozemsku. Zde pracoval ve výzkumu, jako docent informatiky na univerzitě a v softwarovém průmyslu.
Agnostik. Levicový liberál - liberál se sociálním cítěním v původním slova smyslu, tj. ne neomarxista, kam bohužel mnozí levicoví liberálové v posledních letech sklouzli.
Má rád hudbu, literaturu, filosofii, historii, vědu a sport. Mluví šesti jazyky a rád cestoval. Rád čte i píše.
Od listopadu 2012 starobní důchodce, který si - přiměřeně svému věku :-) - užívá života a dělá věci, na které dříve neměl dostatek času.
  

Pokud chcete vidět seznam rubrik a další informace, tak níže klikněte na "+ více".

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Oblíbené články

Co právě poslouchám

Oblíbené knihy

Oblíbené stránky