Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Pěkné prostředí, barvy, snímky i kompozice Jardo. Karma - jak jinak  R^  Králové si většinou umějí vybrat hezká sídla a poddaní jim na to finančně přispějí. Tak je to všude.8-o

1 0
možnosti
Foto

Zajímavé R^ A ten bažant! V:-)

1 0
možnosti
Foto

Díky.

Vedle toho bažanta stál holub, toho jsem vyplašil. Bažanta ne, ten něco doloval ze země a nevšímal si mne. Asi ví, že hony bývají až na podzim.

Běhají tam myslím i divočáci. Na podzim bývaly jisté části lesů v Horsten kvůli honům uzavřeny. Nevím, zda to je tak ještě i teď. V každém případě, divočinu mám rád. I když dle některých lidí, hony nejsou správná věc.

0 0
možnosti
  • Počet článků 264
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1134x
Matematik, logik a informatik. Vystudoval na Matematicko-fyzikální fakultě Karlovy university v Praze (RNDr. a CSc.). Od roku 1977 žije v Nizozemsku. Zde pracoval ve výzkumu, jako docent informatiky na univerzitě a v softwarovém průmyslu.
Agnostik. Levicový liberál - liberál se sociálním cítěním v původním slova smyslu, tj. ne neomarxista, kam bohužel mnozí levicoví liberálové v posledních letech sklouzli.
Má rád hudbu, literaturu, filosofii, historii, vědu a sport. Mluví šesti jazyky a rád cestoval. Rád čte i píše.
Od listopadu 2012 starobní důchodce, který si - přiměřeně svému věku :-) - užívá života a dělá věci, na které dříve neměl dostatek času.
  

Pokud chcete vidět seznam rubrik a další informace, tak níže klikněte na "+ více".

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Oblíbené články

Co právě poslouchám

Oblíbené knihy

Oblíbené stránky