Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Z30d23e83n45ě78k 41B92á13r50t96a
Tajně? Nebudte trapný,vždyt se o tom psalo i na iDnes.Zakázku získala katolická Charita.To budou ted "ochránci národa a kultury" utočit na fary a kostely?Pokud jde o žadatele o azyl,jde nejvíce o občany Ukrajiny,Syrie,Kuby a Vietnamu.Pokud jde tedy o muslimy,letos jich celkem asi 150.To si opravdu myslíte,že k islamizaci desetimilionové společnosti stačí pár stovek muslimu...?
M66i75r50o59s49l12a63v 81K81u76l77h68a97v22ý
Tak tohle je potřeba co nejvíckrát stále opakovat, aby lidé u voleb nezapomněli.
F70r81a98n94t16i65š34e19k 72K71š84í44r
Vždyť je to jedno, kde se ty prachy promrhají. Jediné peníze, které politik nemůže použít v rozporu s vaší představou jsou takové, které mu nedáte.
L76a33d26i91s23l38a61v 24M71a74t95u41š96k96a
Ani jedno oko nezůstalo suché.
M63a78r44t84i78n15a 54M44o41u30d63r63á
njn, ale co s tím dalším tunelem může řadový občan dělat?
M38i41l17a27n 59R43a33d29e96k
zvednout pozadi a jit volit, ale hlavou, ne tim pozadim
J35i16r16k92a 11L76i80b29e36ň82s70k36ý
Pokud vím, vláda říkala, že nesouhlasí, ale ty vnucené vezme, až si je prověří. Na čas to utichlo, ale vzít je budou muset, protože nám EU bude tlačit brzy dalších 100 000 a pak zase - Italové lifrují dál do Evropy tisíce Afričanů z Libye. Bude nutné hrozit vystoupením z EU a udělat referendum jako Maďaři. Půjde to na doraz. Proud migrace z Afriky nikdo nezastaví....nevidím vůli.
J43a67k52u64b 39Š52o44l49c
To asi ne, ale naše vnučky budou v lepším případě nosit hidžáb.
E84v45a 38S71v37o90b77o37d73o24v14á
Pane poslanče, my jsme to četli. Na rozdíl od vás s tím ale nemůžeme nic dělat, takže nechápu, proč si tady na blogu stěžujete, místo abyste přiměl půlku Poslanecké sněmovny žádat od vlády vysvětlení, lépe zrušení tohoto záměru.
- Počet článků 102
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1580x


















