Diskuse
Turecko žádá výkupné za Evropu
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
O82l81g21a 52P71a71v53l12í12k11o38v88á
Blbci nejsou Turci, ale podělaní Evropané v čele s tou čarodějnicí Merkel
V68ě21r64a 26K25a77b98í93č85k85o38v76á
Turkům nas...,jsou to stejní muslimové jako migranti a nikdy nepůjdou proti souvěrcům,vůbec nechápu,jak mohlo Merkelu jen napadnout,že by to mohlo fungovat.
P12a89t24r93i37k 52J78u35d68a
Dal bych jim miliardy a klidně i založil sbírky, kdyby to znamenalo, že ta invaze migrantů skončí, ale neskončí. Turkům věřím asi jako všem muslimům. Snad těmi penězi nebudou podporovat teroristy. To, že jsou v NATO jako my, mi znervózňuje. Budoucnost nejistá a paní Merkelová stále u kormidla..
J43i82r92k79a 65L49i67b12e30ň85s78k95ý
Taky sleduju kauzu "migrační vlna" denně minimálně od léta. Ale tyhle otázky bych nepokládal - západoevropští politici by na ně prostě odpověděli, že plní ženevské dohody. Ale možná jsou to otázky řečnické. Když se na to podívám hodně odtažitě, myslím, že západní Evropě potrvá ještě minimálně dva roky, než něco reálně změní. Bude to drahé. Rychleji by to šlo, ale muselo by být víc teroristických útoků - na to by Merkelová a spol určitě reagovali, takhle nemají důvod. Vždycky když poslouchám v ČT nějakou debatu nebo interview na téma Migrace, dozvím se, co vím: že prakticky se nic neděje. Jen uprchlíci (migranti, imigranti, běženci) jdou a jdou. Pak se usadí v Německu, ve Švédsku a jinde a dělají bordel.
R69a87d71e98k 72P35o97l94i40c47k83ý
Pane Černochu a co měli podle vás udělat za peníze, které nedostali?
Navíc dosud není ani jisté, že je opravdu dostanou-definitivní dohoda nebyla uzavřena.
J77o15s28e41f 44N81o19v28á40k
a vy jste někdy dostal výplatu ještě před nástupem do práce?
pokud něco chtějí, tak se musí snažit
D27a50d93a68k 85P55e12t47r
Potřebují penízky na nové čluny a záchranné vesty.
- Počet článků 102
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1580x



















