Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LP

Naprosto s Vámi souhlasím , ale začíná mě děsit jak politické špičky začínají otáčet od sluníčkářských názorů. Před pár dny byla celkem vládní jednota plná lásky k imigrantům a najednou kradou politikům co nesli svoji kůži na trh otevřeným odporem k přijímání migrantů politické body. Lidé by si toto mněli pamatovat aspoň do příštích voleb.

2 0
možnosti
DR

Výborně napsané. Doufám, že Váš hlas bude ve sněmovně slyšet. Na rozdíl od pana Mádle Váš rozchod s Okamurou schvaluji. Pro mě je nevolitelný. Přeji hodně úspěchů.

0 1
možnosti
Foto

K92a30r56e32l 57M62á69d51l21e

20. 9. 2015 21:36

Pan Okamura u mne má nějaké středně velké a středně významné mínusy (podivné hospodaření Úsvitu, nezvládnutí reakce na nepřipuštění k prezidentským volbám), ale plusy převažují. Rozhodně pan Okamura víc voličů přitáhne, než odradí. Především je ale naprosto nesmyslné drobit hlasy voličů podobného smýšlení. 

Když jste zmínil nevolitelnost, tak pro mne jsou za hranou A. B. Bartoš a Vandas. Tomio se do mého volitelného chlívečku vejde.

0 0
možnosti
Foto

K70a80r23e50l 87M54á15d89l49e

20. 9. 2015 18:06

Karma jako vždycky, o tom není sporu. Ale mám podstatnější dotaz. Jak moc jste si s Tomiem rozkopali bábovičky? Nejde to nějak chlapsky zapít, pokecat, rozebrat a slepit? Když vidím nějaké odhady (sice předčasné, ale podle mne reálné) volebních preferencí, tak to vypadá na necelých pět procent pro Tomia a o kus méně pro Úsvit s Konvičkovci. A Zubatá pleš Sobotka bude s Koblihářem sestavovat další vládu. 

A kdybyste mě náhodou poslechli a šli dojednat nějaké sloučení, tak pozvěte také Vítka z Patriotů a Hanniga od Zdravého rozumu. Ať nemusím házet korunou, kterou z pidistran volit. Holt by nebyl každý předseda (nevolitelné pidistrany), ale byli by místopředsedové velké strany s velkými ambicemi.

5 0
možnosti
  • Počet článků 102
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1579x
Dopravní pilot a v současnosti poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Veřejně činný. Osobní stránky www.marekcernoch.cz

Seznam rubrik