Diskuse
Poslanče Krátký
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Ruda Pivrnec
Hmm...
Ježišmarjá, vy z toho děláte kovbojku!
Dělal jsem v nepřetržitém turnusu dvacet let a nějaký takový výrok mne přesto nedokáže rozhodit. Navíc ten bonmot říkávala už moje babička.
czernej007
tak nevím
zda jste právě slezl ze štaflí a nestačil se umýt,nebo to máte jako ozdobu na ksichtu,já zas na druhou stranu poslance chápu,sedět a hlasovat o něčem v poslanecké sněmovně o půlnoci je dementní návrh,vláda měla dost času připravit si rozpočet a hrotit to do absurdních situací,to dokáže pouze tato vláda
stanikgor
reakce....
Já si myslím,že když vedení ČSSD nezareaguje a toho počestného poslance nevyrazí z klubu,tak zapláčou nad výsledky voleb..Osobně já nebudu volit stranu,která mne nazývá kur..ou a zlodějem.
- Počet článků 301
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 971x


















