Nás neumlčíte aneb kdo seje vítr...
IvČRn vyzývá k psaní e-mailůFacebook IvČRn
Začalo to už loni v létě, když si dovolil Karel Roztočil založit sarkastickou stránku Čechy v ČR nechceme parodizující stránku Islám v ČR nechceme ale i obecně rasismus v ČR. Jejich reakcí bylo napsání devíti pomlouvačných článků a asi 40 statusů na facebook, vč. lží o jeho osobě. Obdobně tomu bylo například v případě Terezy Cajthamlové, která si dovolila zveřejňovat hulvátské chování Martina Konvičky nejen k ženám. Některé jeho hulvátské výroky si můžete prohlédnou na mé stránce Excesy docenta Konvičky.
Jan Čulík si 29.6.2014 opovážil napsat výzvu k nahlašování stránky Islám v ČR nechceme. Vychází z toho, že například v zemi kde právě žije by bylo něco takového smazáno prakticky okamžitě:
"Facebook ignoruje stránky psané jinými jazyky, než je angličtina, které šíří rasovou a náboženskou nenávist. Je nepřijatelné šířit náboženskou nenávist. Prosím, stěžujte si u Facebooku na stránky "Islám v České republice nechceme", která je z etických, morálních i právních důvodů naprosto nepřijatelná a šíří iracionální nenávist vůči spoluobčanům. Kdyby existovala v angličtině, bude zrušena za pět minut.
Šíření rasové a náboženské nenávisti je trestný čin. Že jsou české trestní orgány neschopné, to je známá věc. V zahraničí však nejsou neschopné."
Na tuto výzvu však okamžitě zareagovali aktivisté Islámu v ČR nechceme a zahltili e-maily zaměstnavatele Jan Čulíka. "Osobní útoky odeslané na emailové adresy University of Glasgow budou předány britské policii.", napsal Jan Čulík.
Kdo seje vítr, sklízí bouři. Tak zní známé české přísloví. A tak reakce Jana Čulíka na sebe nenechala dlouho čekat. Ten se nejprve ostře opřel do islamofobů, kdy jejich zlobu správně přirovnal k jednání nacistů.
"Ta argumentace je totožná jako argumentace nacistů před druhou světovou válkou, pro něž byl každý, kdo poukazoval na neférovost pronásledování židů "zrádce národa", "zrádce evropské civilizace" a "bílý žid". Je znepokojující, jak se historie opakuje."
Zveřejnil také e-mail, který zaslal mediálnímu oddělení společnosti Facebook s žádost na odstranění jejich stránky.
Sérií výhružných zpráv a e-mailů jsem zahlcován i já. Některé, ty vtipné, jsem zveřejnil i na svém Facebookovém profilu kde jsem zřídil pomlsenou kategorii "pošta pro tebe". Touto cestou bych jim tedy chtěl vzkázat, že na výhružky reaguji jen výsměchem.
Dnes se k tomu přidalo i udání podle někoho zde používám falešného jména a tak jsem opakovaně musel dokazovat svou totožnost redakci Idnes. Samozřejmě je to hloupost a pseudonym používám na facebooku, který jsem si zřídil dávno před tím, než tento blog. Důvod byl jasný. Mé aktivity jak je i nyní vidět české pravicově-extremistické scéně nejsou po chuti a již se jedná o neonacisty nebo xenofoby z Czech Defence Legue. Tento profil mi tam přinášel trochu té anonymity a klidu. Protože mám na facebooku více jak 400 přátel, tak jsem si profil po tom co jsem byl "odhalen" neměnil.
Ale věřte milý islamofobové a islamofobky, že ono české přísloví "kdo seje vítr, sklízí bouři" bude platit i tentokrát. K již existujícímu návrhu na zákaz Czech Defence League ještě přidáme s mojí právničkou nějaké ty trestní oznámení na konkrétní pachatele dle trestního zákona a to paragrafů jako jsou 355,356,357,404,405.
Jan Cemper
Okamurovo míchání ras
Předseda SPD Tomio Okamura v pátek na jednání během jednání o „návrhu na vyslovení nedůvěry vládě České republiky“ přednesl projev, ve kterém začal propagovat doslova nacistickou ideologii o míchání ras.
Jan Cemper
„Švédští demokraté“ a jejich nacistické kořeny
Nyní je moderní kde koho nazývat neonacistou. Tu SPD Tomia Okamury, tu AfD, tu někoho jiného. Ne, tyto strany jsou silně populistické, nacionalistické, ale neonacistické nejsou.
Jan Cemper
Poskytovatel rychlých půjček, manažer Argemy jako odborník na kulturu, to jsou lídři SPD
Myslíte si, že je to s touto republikou zlé a při pohledu například na celoživotního poslance Marka Bendu se vám dělá zle? S touto republikou může být ještě hůře.
Jan Cemper
Hradní sbližování s ultrapravicí
Prezident Miloš Zeman v inauguračním projevu zmínil, že chce bojovat proti neonacistickým bojůvkám v ulicích.
Jan Cemper
Článek veřejně hanobící prezidenta republiky
Touto formou, v návaznosti na návrh zákona z dílny poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM), bych chtěl napsat tento článek hanobící prezidenta republiky - dokud to jde. Pan "prezident" Zeman není můj prezident a je ostudou této republiky.
Další články autora |
Ohnivé peklo v lyžařském centru. Lidé skákali z oken, mrtvých je přes sedmdesát
Při nočním požáru v tureckém lyžařském středisku Kartalkaya zemřelo nejméně 76 lidí a 51 utrpělo...
Havárie historické bojové techniky na jihu Čech: dva mrtví, osm zraněných
Při ukázkách historické bojové techniky u Horního Dvořiště na jihu Čech došlo k tragické nehodě....
Zelenskyj si řekl o 200 tisíc evropských vojáků. Britové jsou pro
Jen co v Bílém domě usedl Donald Trump, vyzval Volodymyr Zelenskyj evropské státy, aby převzaly...
Žádná pomoc hořící Kalifornii a hrozba Bidenovi. Trump v rozhovoru překvapil
Donald Trump poskytl v noci na čtvrtek první rozhovor po návratu do Bílého domu. V rozpravě s...
V Česku otevírá pobočku nový řetězec. Slibuje velké porce zdravého jídla
Po několika odložených startech vstupuje na český trh řetězec se zdravým jídlem. V přízemí...
Instagram a Facebook skryly či smazaly poskytovatele potratových pilulek
Sociální sítě Facebook a Instagram skryly či odstranily příspěvky několika zprostředkovatelům...
Konflikt by v roce 2022 nevypukl, kdyby byl Trump prezidentem, tvrdí Putin
Sledujeme online Ruský prezident Vladimir Putin už po několikáté potvrdil, že je připraven jednat s novým americkým...
Severní Korea se chystá poslat další vojáky na Ukrajinu, říká Soul
Severní Korea se chystá vyslat další vojáky bojovat po boku Ruska proti Ukrajině, uvedli...
Policie v Íránu zatkla dvě dívky, tančily bez zakrytých vlasů
Íránská policie zatkla dvě dívky, protože podle ní v nevhodném oblečení tancovaly v památníku...
Prodej bytu 2+kk - 44 m2 + sklep 2 m2, Purkyňova - Kladno
Purkyňova, Kladno
4 411 000 Kč
- Počet článků 219
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2123x