Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seM48i77l37a64n 29Š13ť93a59s19t22n68ý
Ten pachatel není nejspíš zcela duševně zdráv, ale budiž mu ke cti (pokud se to tak dá vůbec říci
), že ho k jeho činu nevedly ziskuchtivé důvody.
L92u24k67á29š 45B45u80r73g86e88t
Sám jsem po první zprávě o té krádeži přemýšlel, zda se taková věc vůbec zpeněžit dá a došel k závěru, že ano, ale pouze v hodně specifických kruzích, odkud jsem též odhadoval původ pachatele. Dle dosavadních poznatků je to však jen "obyčejný nepříčetný".
Z21d73e29n47ě51k 30P92o10k59o34r82n83ý
Výborný článek. Téma je třeba trochu odlehčit, což se Vám podařilo. Díky. 
E78v70a 46H88a42s18n23í40k27o48v77á
Taky nejsem fanda vystavování ostatků. Pár lidí věří v nějaké zázraky, většina trpí morbidním zájmem o jinak zakázané ovoce.
Ale nenapadlo by mě to zakazovat nebo brát "spravedlnost" do svých rukou.
Nesnáším lidi, kteří mají jiný vkus a snahu ho prosadit cenzurou. Z takových se rodí teroristé.
J41a17n 93Z21i90e87g69l69e69r
Zasloužená karma 
Doufám, že si nyní římskokatolická katolická církev tuto vzácnou relikvii lépe zabezpečí.
J35a74r36o13s17l26a77v 81H11a59l58u87z84a
Já bych ten beton neodstraňoval. Ukrást půlkilové torzo lebky nebo třicetikilovou kostku betonu je dost velký rozdíl.
M87a40r56t19i12n 22F88r63é23l58i13c43h
Dobře napsáno 
A napadlo mě pár možností proč to udělal, ale ta dovopravdická vůbec.
L43u80k26á40š 40B38u67r88g89e56t
Pane Frélichu, děkuji za Váš příspěvek a přeji Vám krásný víkend.
V97á58c24l18a41v 66R96o19u77d14e63n16s29k85ý
I komunisté mají své svaté. Jedna taková vycpaná relikvie se už pár desítek let válí ve speciálně vystavěném chrámu na náměstí v Moskvě. I u nás jedna taková taková byla, ale moc se jim to nepovedlo.
L31u72k97á46š 69B33u70r59g41e62t
Milí čtenáři,
sleduji Vaše vyjádření k věci samé i k mé maličkosti a přepadá mě myšlenka, že světice za nás stále oroduje, abychom si byli bratry a sestrami.
Váš
Lukáš
L48u74k85á41š 28B27u12r82g16e40t
Milí čtenáři,
děkuji za Vaše hezká slova a přeji Vám hezký víkend!
T41o96m93á93š 80T31a66t13í79č98e79k
Hm, jako kovaný ateisté k tomu řeknu, že mně jakákoli víra v zázraky připadne možná směšná, možná i odpudivá, v každém případě ale smrtelně nebezpečná.
L36u61k39á18š 67B40u30r29g65e84t
Pane Tatíčku,
není třeba věřit v něco nadpřirozeného. Inspirace odkazem hodného člověka, v případě svaté Zdislavy konkrétně hodné ženy může přinést takové ty drobné a přirozené zázraky, jako že se lidé třeba jen při diskuzi ohledně odcizení jejích pozůstatků sblíží. Nechtějme moc. Ono to často ani není potřeba.
S přáním hezkého večera
Lukáš
- Počet článků 315
- Celková karma 22,53
- Průměrná čtenost 2219x
O tom a třeba i lecčem jiném sem občas napíšu a bude mi potěšením přečíst si vzápětí i něco od Vás.


















