Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JC

Čau, hele a nebylo by třeba lepší, kdybys nemluvila tak nahlas? Ta nevyváženost zvuků je nepříjemná, musel jsem vždycky ztlumovat, když přestala hrát hudba a mluvíš ty. Jinak záběry zajímavé...

1 0
možnosti
Foto

Jo, to je dobrej poznatek. Tady jsem udělala chybu ve střihu, hlas jsem vytáhla na max. Dám na to příště pozor. Díky.

0 0
možnosti
PH

Video je pěkně sestříhané, což uznávám a je skvělé do chvíle, než se v něm objevíte před kamerou. To je velké mínus všech Vašich dalších videí. Co si však musí myslet divák, který se dívá na pěknou atmosféru, vyladěnou scénu, dynamický střih, a pak se objevíte Vy, opět se cpete a podivně kvičíte své: "To je výbornýýý!" (???) Asi se nebudete divit, že tato věta už mezi kolegy tramvajáky zlidověla, ale ne v tom směru, jaký byste si asi přála.

Dlouho (a tím myslím léta) jsem se snažil svojí literární prací ukazovat, že zaměstnanci DP jsou normálními lidmi, což si mnozí klienti nemyslí. Už se mi začalo dařit, a byl jsem na to hrdý - žel Vaše fyzická přítomnost v záběrech a neuvěřitelně, ale šíleně přehrávané výstupy moji snahu tlačí zpět k bodu nula.

Možná si myslíte, že právě tohle je to pravé, co si lidé přejí vidět nebo sledovat - ale víte, co bych Vám poradil, zeptejte svých kolegů, jestli se jim Vaše mapování jejich zaměstnání takovouto formou líbí?

0 1
možnosti
Foto

Jo jo jo. Já se zeptám. Jdu na to :-) :-) :-)

....a pak vám to sem šoupnu :-)

Jinak samozřejmě děkuji za reakci - přesvědčila mě , že své vlogy dělám dobře :-)

0 0
možnosti
Foto

dobře natočeno a sestříháno :-) krásná jarní atmosférka

1 0
možnosti
Foto

Děkuji vám. Byl to překrásny den. ☺

0 0
možnosti
  • Počet článků 197
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 644x
Pražská tramvajačka, vášnivá cestovatelka, začínající YouTuberka ... no je toho hodně. Ale zkraťme to, jsem prostě Jarka.

A zde je můj nový YouTube kanál. Mrkněte se. https://www.youtube.com/channel/UC4NMvlS6dOaM-4NTuDTY_fQ

 

 

Seznam rubrik