Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MB

Když už máte nožík - tak se to bourá dobře ! Rád vzpomínám na doby mládí - zejména skryté názvy - Školení SSM (neideologicky), s nezbytnou družbou např. s mladými lesníky a lesnicemi ! Pocházím z bruntálska - mega giga početní stavy zvěře. Poprvé v životě jsem se ocitl v jejich privátní - všelidové lednici ! Neuvěřitelný pohled na množství a výběru. Sebral se tedy kus - měl hodnotu 1 piva ... Posluchačstvo se školilo a vedlejší parta to připravovala na guláš. Okresní soudruzi spokojeni nad účastí - ideovým zaměřením ... Ráno sázení stromků - Katastrofa - ohnout se a dát omámenou hlavu dolů ! ... :-)

1 0
možnosti
Foto

To jo. To byla doba. Na honech byly na závěr takové výřady, že to bylo jak na přehlídce. Dnes se na jednoho zajíce střelí deset lišek. Je to ale take tím, že se v průběhu devadesátých let parcelovaly honitby a ty přecházely do vlastnictví lidí, kteří ale vůbec neměli zájem o tuto další činnost na jejivh majetku. To byl také důvod zániku našeho úvalského mysliveckého sdružení, jehož členem byl od sedmdesátých let můj tàta. To byly akce co naši myslivci pořádali. Tradiční ples, poslední leč, táboráky u myslivecké chaty (dnes již neexistující) myslivecký kroužek při škole...... fakt, dnešní děcka by nám mohla závidět, co jsme jako děti zažili s tímto spolkem.

1 0
možnosti
VF

Silva bourala srnčí (snacha). Škoda byla přes padesát tisíc, ani jsme neokoštovali.Rv

Vy jste to zmákla s muzikou a vtipem.R^

2 0
možnosti
Foto

To je nepřijemná zàležitost v každém případě - srazit autem vysokou. Bohužel, dle mysliveckého zákona se tato zvěř nepovažuje právem za zhaslou (střelenou) ale uhynulou, a to jde bohužel do kafilerie. O škodě na autě nemluvě.

2 0
možnosti
  • Počet článků 197
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 644x
Pražská tramvajačka, vášnivá cestovatelka, začínající YouTuberka ... no je toho hodně. Ale zkraťme to, jsem prostě Jarka.

A zde je můj nový YouTube kanál. Mrkněte se. https://www.youtube.com/channel/UC4NMvlS6dOaM-4NTuDTY_fQ

 

 

Seznam rubrik