Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
FR

F17i21l74i53p 86R87u27l72f

17. 4. 2013 9:25

Mluvíte mi z duše. Mne to občas štve, jsou lidé, u kterých vím, že zneužívají mojí dobroty, ale nějak to neumím utnout. Resp. umím, ale asi bych přišel o všechny lidi kolem sebe. Těžko říct, proč to tak je. Asi vyzařuji nějaké fluidum, které způsobí, že kdykoliv poznám nové přátele, dřív nebo později zjistím, že jim pomáhám a sebe potlačuji. Nebo možná je to tím, že si umím sám vždy poradit a tak na oplátku vlastně nic nepotřebuji. Nevím...

0 0
možnosti
Foto

Dobrý den, nechci otravovat, ale přece jen - cituji: "Narážím na problém, že si nevážím sama sebe." Vždyť jste muž, soudě podle profilu. Neměla by to slovní spojení znít spíš takhle: "...... nevážím si SÁM sebe." ???

0 0
možnosti
  • Počet článků 78
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 970x
Koučink hrou - hrajeme si na změnu. Kdo si hraje nezlobí!

Pracuji s lidmi na změně. Změnit něco potřebujeme každý. A většině z nás se to nedaří. Změna je život! To víme, ale i změna typu jo-jo efektu patří k životu. Chceme se změnit a zůstáváme stále stejní... Pojďte si hrát!

Mám stránky 333coaching.cz. 

Nechci psát rady pro druhé, ale to, co vychází z mé osobní zkušenosti. Co jsem prožil a zakusil na sobě. Jen to má sílu, to funguje. Pokud to nepomůže mě samotnému, nemám právo to nabízet druhým.

Přečetl jsem spoustu dobře míněných příruček. Málokdy za nimi ale byl osobní prožitek autora. Pisatelé píší proto, aby psali ne aby sdělovali, co prožili.

Psaní je pro mně nacházením sama sebe. Ta slova jsou moje myšlenky a tím kousek mě samotného. Možná by šlo podobně jako při detekci krve podle slov určit DNA autora. To, co píšu je moje DNA. Asi tam bude i spousta chyb. Nejsem dokonalý. Některé věty bych možná znovu nenapsal. Měním se. Snažím se o osobní růst, i když je to někdy těžké. Možná bych taky za všechny svoje názory nedal ruku do ohně. Nejsem neomylný.

Stává se mi, že mě reakce čtenářů dovedou k jinému uvažování. Třeba to zabolí, ale pomáhá mi to. Moc mi ta zpětná vazba pomáhá. Díky za ní.