Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
S

SYETEY_KOTZOUR_chrní_v_trní

18. 9. 2012 19:45
šišmarjá...teď abych držel týden ženu od internetu

...než článek zapadne. Čéče, vy nemáte žádnou občanskou odpovědnost.;-DR^

2 0
možnosti
TS

Blábolivý Brod

18. 9. 2012 19:57
Re: šišmarjá...teď abych držel týden ženu od internetu

SJETEY_KOTZOUR_YE_LEENEY! ;-D;-D;-D

0 0
možnosti
JK

jaroslav_1

18. 9. 2012 18:23
...

O tom uklízení se moc hezky četlo. ;-)

0 0
možnosti
TS

Blábolivý Brod

18. 9. 2012 19:36
Re: ...

;-D

0 0
možnosti
TS

Blábolivý Brod

18. 9. 2012 17:40
Děláte to dobře :)

Připomínáte mi mě a mého bratra: Vášnivě rád vaří, ale když přijedeme k němu domů, okamžitě napochoduju k lince, umyju mu nádobí a uklidím (jsem velmi milovaná sestra!), abychom mohli vařit v pohodě. Navíc jsem kancelářská krysa a doplňování excelových tabulek a odpovídání na maily nepřináší to uspokojení z výkonu, jako vysmýčená kuchyň, takže to taky používám jako relaxační terapii ;-) a věřte, že i když vaše paní nic neřekne, ví o tom a jednou vás za to pochválí, až to budete čekat nejmíň, uvidíte :-)

0 0
možnosti
  • Počet článků 78
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 970x
Koučink hrou - hrajeme si na změnu. Kdo si hraje nezlobí!

Pracuji s lidmi na změně. Změnit něco potřebujeme každý. A většině z nás se to nedaří. Změna je život! To víme, ale i změna typu jo-jo efektu patří k životu. Chceme se změnit a zůstáváme stále stejní... Pojďte si hrát!

Mám stránky 333coaching.cz. 

Nechci psát rady pro druhé, ale to, co vychází z mé osobní zkušenosti. Co jsem prožil a zakusil na sobě. Jen to má sílu, to funguje. Pokud to nepomůže mě samotnému, nemám právo to nabízet druhým.

Přečetl jsem spoustu dobře míněných příruček. Málokdy za nimi ale byl osobní prožitek autora. Pisatelé píší proto, aby psali ne aby sdělovali, co prožili.

Psaní je pro mně nacházením sama sebe. Ta slova jsou moje myšlenky a tím kousek mě samotného. Možná by šlo podobně jako při detekci krve podle slov určit DNA autora. To, co píšu je moje DNA. Asi tam bude i spousta chyb. Nejsem dokonalý. Některé věty bych možná znovu nenapsal. Měním se. Snažím se o osobní růst, i když je to někdy těžké. Možná bych taky za všechny svoje názory nedal ruku do ohně. Nejsem neomylný.

Stává se mi, že mě reakce čtenářů dovedou k jinému uvažování. Třeba to zabolí, ale pomáhá mi to. Moc mi ta zpětná vazba pomáhá. Díky za ní.