Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Nevím co na to řeknou ostatní, nicméně tohle je slovo do pranice:

VNUCUJÍ NÁM SVOBODU KTEROU NECHCEME. A nejedná se podle mne jen o Fejs, obecněji pak o Net.

Jistě, lze se bránit - a popravdě řečeno, bráním se i já. Abych nefantazíroval. Na FB nemám žádné "přátele". Ne že bych žádné neměl, to je otázka dohody a komunikace na jiných kanálech. Ne na těch co páchnou vnucováním se a obtěžováním.

A ještě něco: může za Roboty Čapek? Nikoli! Robota, ještě před ní Otroctví! :-) Moji mailoví roboti na  nerozeznávají pohlaví - přitom právě v češtině by to možná mohlo být jednodušší než v některých jiných jazycích! Tak mi nabízejí - třeba a mimo jiné - podprsenky push-upky. Někdy se, pravda, akoby trefí - jenže to co mi nabízejí buď nepotřebuji nebo nechci.

ZHROUTIL BY SE SVĚT BEZ FACEBOOKU A TWITRU? Doufám že nikoli.

2 0
možnosti
  • Počet článků 78
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 970x
Koučink hrou - hrajeme si na změnu. Kdo si hraje nezlobí!

Pracuji s lidmi na změně. Změnit něco potřebujeme každý. A většině z nás se to nedaří. Změna je život! To víme, ale i změna typu jo-jo efektu patří k životu. Chceme se změnit a zůstáváme stále stejní... Pojďte si hrát!

Mám stránky 333coaching.cz. 

Nechci psát rady pro druhé, ale to, co vychází z mé osobní zkušenosti. Co jsem prožil a zakusil na sobě. Jen to má sílu, to funguje. Pokud to nepomůže mě samotnému, nemám právo to nabízet druhým.

Přečetl jsem spoustu dobře míněných příruček. Málokdy za nimi ale byl osobní prožitek autora. Pisatelé píší proto, aby psali ne aby sdělovali, co prožili.

Psaní je pro mně nacházením sama sebe. Ta slova jsou moje myšlenky a tím kousek mě samotného. Možná by šlo podobně jako při detekci krve podle slov určit DNA autora. To, co píšu je moje DNA. Asi tam bude i spousta chyb. Nejsem dokonalý. Některé věty bych možná znovu nenapsal. Měním se. Snažím se o osobní růst, i když je to někdy těžké. Možná bych taky za všechny svoje názory nedal ruku do ohně. Nejsem neomylný.

Stává se mi, že mě reakce čtenářů dovedou k jinému uvažování. Třeba to zabolí, ale pomáhá mi to. Moc mi ta zpětná vazba pomáhá. Díky za ní.