Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VH

Vy jste prostě neměl jízdenku. Ať už z jakéhokoliv důvodu (tu papírovou byste například mohl ztratit). Takže bez jízdenky jste zaplatil přirážku.

  Mimochodem: Do jízdního prostředku smíte nastoupit jen s platnou jízdenkou. Takže (zkontrolovanou) jízdenku jste měl mít již v okamžiku nástupu.

   Je neuvěřitelné, jak někteří umějí svádět své chyby na chování druhých.

6 0
možnosti
LK

Platnou se např. papírová jízdenka stává po označení v dopravním prostředku (MHD), takže s ní asi těžko nastoupíte. A pokud kupujete u řidiče (např. Brno, Ostrava) tak také nastupujete bez ní.

0 0
možnosti
VH

Ano - za vstup s platnou jízdenkou se považuje i označení u prvního označovacího strojku. Okamžité! Takže se bude také divit ten, kdo si nejprve sedl, pak uložil tašky na sedadlo vedle (co kdyby ho chtěl ještě někdo vedle obtěžovat, že) a začal hledat lístek.  Chtěl přece také lístek (až ho najde) označit!!!

0 0
možnosti
  • Počet článků 78
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 970x
Koučink hrou - hrajeme si na změnu. Kdo si hraje nezlobí!

Pracuji s lidmi na změně. Změnit něco potřebujeme každý. A většině z nás se to nedaří. Změna je život! To víme, ale i změna typu jo-jo efektu patří k životu. Chceme se změnit a zůstáváme stále stejní... Pojďte si hrát!

Mám stránky 333coaching.cz. 

Nechci psát rady pro druhé, ale to, co vychází z mé osobní zkušenosti. Co jsem prožil a zakusil na sobě. Jen to má sílu, to funguje. Pokud to nepomůže mě samotnému, nemám právo to nabízet druhým.

Přečetl jsem spoustu dobře míněných příruček. Málokdy za nimi ale byl osobní prožitek autora. Pisatelé píší proto, aby psali ne aby sdělovali, co prožili.

Psaní je pro mně nacházením sama sebe. Ta slova jsou moje myšlenky a tím kousek mě samotného. Možná by šlo podobně jako při detekci krve podle slov určit DNA autora. To, co píšu je moje DNA. Asi tam bude i spousta chyb. Nejsem dokonalý. Některé věty bych možná znovu nenapsal. Měním se. Snažím se o osobní růst, i když je to někdy těžké. Možná bych taky za všechny svoje názory nedal ruku do ohně. Nejsem neomylný.

Stává se mi, že mě reakce čtenářů dovedou k jinému uvažování. Třeba to zabolí, ale pomáhá mi to. Moc mi ta zpětná vazba pomáhá. Díky za ní.