Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
G

genez.

10. 8. 2012 23:34
++++

Máme my osobní zážitek s Bohem? Sundejte černé brýle zamyslete se nad svým nitrem a pak se rozhlédněte kolem sebe, to je váš pravý zážitek s Bohem. I když jsme nikoho nezabili ? Bůh je podstatou nesmrtelnosti,

člověk byl Bohem stanoven jeho vývojovým nástrojem, tato cesta je dlouhá než boží dítě dospěje v boží dokonalost tváří v tvář. Nahlédli jste do svého nitra, k této dospělosti potřebujete mnoho zrození, máte tam opravdu čisto nezabili!

Mluví k nám i dneska Bůh? Vaše já je dítětem božím, sejměte černé brýle a přímo jej uzříte, do té doby k vám nepromluví, proto potřebujete Abrama - Ježíše. To co vidíte v krajných mezích je jen právě vaše vnitřní slepé dítě.

Bůh mluví obrazem, boží syn přes člověka. Co by nám asi řekl, kdybychom byli způsobilí slyšet jeho hlas? Řiďte se mému Zákonu a neopomínejte ustanovený Řád. Aion zástupu vešel do závěrečného dějství, nezatraťte své vnitřní já, jiné cesty nemáte.

0 0
možnosti
  • Počet článků 78
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 970x
Koučink hrou - hrajeme si na změnu. Kdo si hraje nezlobí!

Pracuji s lidmi na změně. Změnit něco potřebujeme každý. A většině z nás se to nedaří. Změna je život! To víme, ale i změna typu jo-jo efektu patří k životu. Chceme se změnit a zůstáváme stále stejní... Pojďte si hrát!

Mám stránky 333coaching.cz. 

Nechci psát rady pro druhé, ale to, co vychází z mé osobní zkušenosti. Co jsem prožil a zakusil na sobě. Jen to má sílu, to funguje. Pokud to nepomůže mě samotnému, nemám právo to nabízet druhým.

Přečetl jsem spoustu dobře míněných příruček. Málokdy za nimi ale byl osobní prožitek autora. Pisatelé píší proto, aby psali ne aby sdělovali, co prožili.

Psaní je pro mně nacházením sama sebe. Ta slova jsou moje myšlenky a tím kousek mě samotného. Možná by šlo podobně jako při detekci krve podle slov určit DNA autora. To, co píšu je moje DNA. Asi tam bude i spousta chyb. Nejsem dokonalý. Některé věty bych možná znovu nenapsal. Měním se. Snažím se o osobní růst, i když je to někdy těžké. Možná bych taky za všechny svoje názory nedal ruku do ohně. Nejsem neomylný.

Stává se mi, že mě reakce čtenářů dovedou k jinému uvažování. Třeba to zabolí, ale pomáhá mi to. Moc mi ta zpětná vazba pomáhá. Díky za ní.