Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P

petr.n_22

20. 8. 2012 5:06
Bible je metafora,

správná otázka je, pro co. Pro minulost, současnost nebo snad budoucnost ?

V podstatě i ta evoluce se tam dá schovat - "Bůh stvořil" ( nikdo neříká jak ) ......a "viděl, že to bylo dobré" ...evoluce funguje v podstatě stejně - to co je dobré a efektivní přežívá, ostatní zaniká.

Kdo jste četli vědecké články o terraformingu Marsu.....od navádění komet k zavodnění po modifikaci lidí tak, aby zde mohli dlouhodobě žít. Co by si o tom asi myslel primitivní člověk před tisíci lety, kdyby jste mu to popisoval........a nechystáme se třeba zopakovat to, co už někdo někde popsal, nebo možná i udělal - nejdeme v jeho stopách ?

0 0
možnosti
KD

SecondWisdom

19. 8. 2012 23:16
Jak...

...skloubíte Adam a Evu s pozorovanou realitou evoluce živočišných druhů skrze přirozený výběr? :-)

1 0
možnosti
  • Počet článků 78
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 970x
Koučink hrou - hrajeme si na změnu. Kdo si hraje nezlobí!

Pracuji s lidmi na změně. Změnit něco potřebujeme každý. A většině z nás se to nedaří. Změna je život! To víme, ale i změna typu jo-jo efektu patří k životu. Chceme se změnit a zůstáváme stále stejní... Pojďte si hrát!

Mám stránky 333coaching.cz. 

Nechci psát rady pro druhé, ale to, co vychází z mé osobní zkušenosti. Co jsem prožil a zakusil na sobě. Jen to má sílu, to funguje. Pokud to nepomůže mě samotnému, nemám právo to nabízet druhým.

Přečetl jsem spoustu dobře míněných příruček. Málokdy za nimi ale byl osobní prožitek autora. Pisatelé píší proto, aby psali ne aby sdělovali, co prožili.

Psaní je pro mně nacházením sama sebe. Ta slova jsou moje myšlenky a tím kousek mě samotného. Možná by šlo podobně jako při detekci krve podle slov určit DNA autora. To, co píšu je moje DNA. Asi tam bude i spousta chyb. Nejsem dokonalý. Některé věty bych možná znovu nenapsal. Měním se. Snažím se o osobní růst, i když je to někdy těžké. Možná bych taky za všechny svoje názory nedal ruku do ohně. Nejsem neomylný.

Stává se mi, že mě reakce čtenářů dovedou k jinému uvažování. Třeba to zabolí, ale pomáhá mi to. Moc mi ta zpětná vazba pomáhá. Díky za ní.