Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

R48a95d92e68k 50Š85a71t65a21n

3. 10. 2020 13:42

Pri opere se zrejme siri kapenkkova infekce.Na to snad nemusi byt nekdo pedagogem na Vysoke skoile, nebo mit dokttorat.Tady ta diskuze scedci o tom,

ze podvedomi naroda v tomhle ohledu je dost minimalni

1 1
možnosti
Foto

J52a16n61a 15M92a92j97o26v13á

3. 10. 2020 15:49

Mohu se zeptat, o co tenhle svůj názor opíráte? Myslím tím názor, že zpěv na jevišti ohrožuje diváky více než jevištní mluva ve všech svých podobách?

2 0
možnosti

Díky! Rozesílám! Inu, levicoví politici jsou pro národ nebezpeční, protože oni si myslí, že ví vše lépe než Boží příroda! :-)

1 0
možnosti
DR

No co. Tak si skočte zazpívat do země krále Miroslava.

2 1
možnosti
AM

To je zase účelovka. Při vaší inteligenci, 14 dní bez zpěvu divadlech a na koncertech. Modlit se snad může každý doma nebo věřící potřebují to předříkávaní jako ve středověku kdy neuměli ve většině číst ? Jak ubohoučký blog.

5 3
možnosti

R70a26d98e27k 53Š78a24t87a30n

3. 10. 2020 13:43

Ubohe jsou tzy komentare...Kostely byly nejakou dobu opravdu zavrene. Co jako k tomu

0 0
možnosti
RP

70 členů Pražského filharmonického sboru je v karanténě... takže Prymula ví asi proč ta nařízení dělá.

3 4
možnosti
Foto

Zjistěte si něco o tom, kdo se může dostat do karantény.

3 1
možnosti
Foto

rozumné politické strany šetří, buďme rádi, že bankrotáři jsou v opozici a peníze na účtech zůstávají R^

1 4
možnosti
  • Počet článků 702
  • Celková karma 15,38
  • Průměrná čtenost 1052x
Celý život jsem studoval medicínu a pracoval jako klíč ke zdravotní péči, jako venkovský praktický lékař. Po Listopadu jsem se zabýval organizací zdravotní péče a diskutoval v různých odborných časopisech. Po Listopadu jsem se účastnil politiky zakládáním Občanského fóra a Občanské demokratické strany v jedné pohraniční obci. Pak jsem postrádal u ODS nejprve konservativismus, ale posléze i pravicovost. Tak jsem vystoupil. Celý život od dětství jsem se snažil řešit vztah mezi determinismem a svobodnou vůlí. Zajímavé jsou konsekvence v teologii a justici. Celý život jsem řešil problémy věřících Bohu a atheistů. Klíčovým je, že Bůh není součástí tohoto světa. Sleduji polistopadový vývoj politiky a obávám se o naši liberální demokracii, naše občanské svobody a o právní stát, protože na můj vkus zde příliš mnoho občanů podléhá alternativnímu myšlení, jehož zdrojem je již desetiletí trvající ruská hybridní válka v Evropě, v Americe i v Africe. Pokud si chceme uchovat demokratické hodnoty, musíme se navrátit k Václavu Havlovi, že pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí. Bez těchto hodnot nefunguje demokracie, občanské svobody ani právní stát!
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.