Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Paroubek plus Putin aneb učitelé "demokracie"

Vážení přátelé již víme, co bude další "státnický" krok Jiřího Paroubka po svržení vlády v době českého předsednictví EU. Pokud dovolíme, aby Jiří Paroubek s dalším ultrademokratem Rathem vyhrali volby, tak  prvním zahraničním počinem této povedené dvojky bude pozvání Vladimíra Putina. Ano bývalý major KGB a předseda populistické strany Jednotné Rusko bude první zahraniční host vlády tvořené Jiřím Paroubkem s tichou podporou komunistů.

Vím, že jeden z nejmocnějších mužů tohoto světa, je osobou s níž je v diplomatických kruzích nutno jednat dokonce i sem tam ji pozvat na státní návštěvu, ale to neznamená, že to má být návštěva první!

Na první státní návštěvu jezdí, či jsou zváni vrcholní politici celého světa právě k zemím jenž považují za nejužší spojence. Já Putinovské Rusko, které porušuje ve vztahu k nám opakovaně chartu OSN ( zákaz vměšování, zákaz hrozby silou... namíříme na vás rakety s jadernýma hlavicema jestli bude radar... ) za spojence naší země nepovažuju.

A ostatně ani žádné jiné Rusko nikdy naším spojencem nebylo a ani být nemohlo. Politika Ruska má jeden středobod po celou jeho moderní historii. Ovladnutí světa s poruštěním všech porobených je ruským cílem a podle situace se mění jen způsob a metody k dosažení tohoto cíle. Rusko káže vodu a pije víno více než kdokoliv jiný...

Taktéž si nemyslím, že je vhodné si sem na první státní návštěvu pozvat představitele státu, který má zcela jiný pohled na demokracii než my, a i jiný než celá západní Evropa. Jiří Paroubek podporoval právo GL páru na registrované partnerství, měl by se tedy podívat jak s GL zachází Putinova administrativa..

Jiří Paroubek si, ale s Vladimírem Putinem rozumí v jiných věcech, které jsou pro něj mnohem duležitější. Náš pseudosociální demokrat se zhlédl v moci, kterou soustředil Putin. Jiří Paroubek by dle mého názoru, pokud by mohl, okamžitě vyměnil demokracii českého typu za putinovskou demokracii, kde sice existuje něco jako svoboda slova, ale nepohodlní novináři se prostě ztratí, či jsou demonstrativně zavražděni  ( Politkovská-psala o Kosovu, Putin se udělal na tvrdém přístupu ke Kosovu, nikdo nikdy nedokáže, že za to mohl Putin, ale jasné je, že se mu to hodilo ostatně byl majorem KGB, tak myslim nemá zase tak moc zábran ) Taktéž si rozumějí v extrémním populismu. I když musím uznat, že ten Paroubkův je o něco inteligentnější asi i s ohledem na cílvou skupinu.

Je možné, že Jiří Paroubek nechce zavádět "demokracii" Putinovského typu ( ač z jeho některých slavných prohlášení rozhodně tento strach vzniká ) , ale to nic nemění na tom, že další jeho spojenec David Rath už zkouší tuto demokracii zavádět ve středočeském kraji. Proč by to neměli chtít zavést pro nás všechny? 

Myslíte si, že ve středu Evropy za našeho členství v EU a NATO není toto možné provést?

Pokud jste pravými sociálními demokraty, jenž uznávají zásady demokracie je čas zvážit jestli není vhodné potopit Paroubka v následujících volbách.  Paroubek není zhlédnut v soc. dem. západního typu. Imponují mu strany autoritativní jako Jednotné Rusko, strana Baas, a v neposlední řadě Fico a jeho Směr jenž vládne za pomoci vyvrhele Mečiara ( slovenský exputin ) a ultrapopulisty Sloty jenž by nejradši srovnal Budapešt se zemí..

Skydream 09

Ps. Článek měl být zveřejněn, již po Paroubkově prohlášení o pozvání Putina z 26.6., ale nějak sem se k tomu dostal až dnes, snad to má doposud smysl. 

Autor: Filip Bohata | pondělí 27.7.2009 15:21 | karma článku: 25,01 | přečteno: 1152x
  • Další články autora

Filip Bohata

Volte Bureše a příště zvolí za Vás!

Byl jednou jeden velmi úspěšný muž. Dařilo se mu dobře za totality i dnes. Ještě více se mu bude dařit až ho zvolíte.

25.10.2013 v 8:30 | Karma: 19,95 | Přečteno: 504x | Diskuse | Ostatní

Filip Bohata

Novinář! Kat současnosti...

V historii existovalo mnoho způsobů jak mocní likvidovali nepohodlné lidi. Od jednoduchého předání popravčím přes proskripční seznamy až po trhání konmi. Někdy byl popravován nejen provinilec, ale i přibuzní, či dokonce přátelé. Takto se činilo aby panovník, či jiný velmož nebyli ohroženi mstou. Většina těchto likvidací končila smrtí, či alepson dehonestujícím mrzačením. V posledních fázích totality u nás byl objeven sofistikovanější způsob označování za blázny a často i zavírání těchto lidí do blázince...

1.10.2010 v 16:20 | Karma: 17,67 | Přečteno: 1089x | Diskuse | Politika

Filip Bohata

Zamilujte se a zemřete! aneb proč nejednat s Talibanem

Dnes jsem si přečetl, že Taliban ukamenoval mladý pár za zločin, jenž se nazývá láska a to přímo v oblastech "kontrolovaných" jednotkami NATO. Dopustili se tohoto zločinu, protože neuposlechli přikázání svých rodičů koho si mají vzít a scházeli se potajmu a možná se i chytili za ruku. Vždy když si něco takového přečtu, udělá se mi zle...

17.8.2010 v 17:02 | Karma: 23,16 | Přečteno: 1256x | Diskuse | Ostatní

Filip Bohata

Jsem Spartan, fandím fotbalu a nestydím se za to akad. Borovičko!

Vždy jsem si kolegy blogera Borovičky vážil , ale nyní mě svou neinformovanou, arogantní a urážlivou etudou na téma "stupidní fotbal hra primitivů pro primitivy" nadzvedl ze židle. Překvapivě umím psát tudíž se pokusím fotbalu zastat:

2.4.2010 v 17:16 | Karma: 11,77 | Přečteno: 1112x | Diskuse | Ostatní

Filip Bohata

Svatá církev a satan Topolánek

Tímto výrokem se Topolánek neskonale drze otřel o církev nebo snad měl pravdu ? Topolánek "Já myslím, že církev je nástroj moci, křesťanství je filozofický názor." A následně dodal: "V prvotním křesťanství přece žádná církev nebyla. Prvotní křesťanství bylo bez církve. Církev se chopila díky různým prostě liturgickým, díky oblbování mas, díky brainwashingu totálnímu se zmocnili lidí a jejich mozků. A to křesťanství využili pro své... jako mocenský nástroj, ale samotné křesťanství škodlivé přece není."

25.3.2010 v 15:03 | Karma: 15,75 | Přečteno: 1117x | Diskuse | Ostatní
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

Do Vltavy v Praze zřejmě unikla nafta, na místě zasahují hasiči

20. července 2024  11:56,  aktualizováno  12:07

Do Vltavy v centru Prahy zřejmě unikla z kanystru nafta a vytvořila na hladině skvrnu. Na místě...

Pohlaví, věk i orientace. Diskriminací v práci zažila čtvrtina Čechů, říká průzkum

20. července 2024

Diskriminaci na pracovišti se v Česku stále nedaří vymýtit. Nějakou formu nespravedlnosti ze strany...

Okamura: Voliče nám bere spíš Konečná než Turek. Musíme zařadit turbo

20. července 2024

Premium Výsledek SPD v eurovolbách je pro šéfa hnutí Tomia Okamuru zklamáním. „Pro nás je to oranžová na...

V Himálaji našli tělo českého horolezce Sedláčka, zahynul před 12 lety

20. července 2024  10:30,  aktualizováno  11:52

Jedno z těl snesených z hor při nedávném úklidu Himálaje patřilo podle BBC News českému horolezci...

Kompletní péče o pleť v jedné tyčince? Podle Manufaktury to jde
Kompletní péče o pleť v jedné tyčince? Podle Manufaktury to jde

Na cestách může být péče o pleť a pokožku náročná. Abyste s sebou nemusela neustále nosit denní a noční krém, sérum, balzám či masku, přišla...

  • Počet článků 56
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2641x
Jsem naivní snílek, který ovšem četl Machiavelliho. to by mohlo stačit:-)