Diskuse

Za mříže

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Já vím, jak to bylo !!!

4. 10. 2012 18:24
Od Listopadu budeš Terezko šťastná .....

Zůstanou tady jen schválené názory a jen prověření pochlebovači ...... Tvé básně budou velebeny do nebes a T6vá práce cenzorky taktéž .. zvracím:-P

4 0
možnosti
TB

tereza boehmova

4. 10. 2012 21:52
Re: Od Listopadu budeš Terezko šťastná .....

ne, bude uplně stačit se pod podobný komentář podepsat :)))

0 0
možnosti
K

kareldrabek.blog.idnes.cz

1. 10. 2012 8:32
Naprosto otevřeně

Básničky čtu jen občas. Nejsem na ně odborník, některé se mi líbí (pak karmuji jako třeba tuhle), jiné ne. Rozhodně ale neposuzuji cokoli podle osoby autora, ale podle obsahu. Docela by mě zajímalo, jak by dopadlo hodnocení, kdyby čtenáři nevěděli, co je od kterého autora.

Mimochodem, autorka píše i o své práci admina: http://boehmova.blog.idnes.cz/c/82460/Takovy-jeden-den-v-zivote-admina-blogu.html

Co mi ale zásadně vadí, je prasárna zvaná reklama ve sloupci Autor info. Nevím jak ostatní, ale já jsem měl u této básničky reklamu na dámské spodní prádlo. Nejsem puritán, ale trocha vkusu by nevadila. Když už musíte mít reklamu, dejte ji pod stránku, vy křišťálové ostudy.

1 0
možnosti
SH

Babul

30. 9. 2012 10:25
?

Trochu sebechvály a chlubení, dvojitá inzerce, text básničky s řádkováním jako v Bendově diplomce. Třetí dcera bude Ivva?

4 0
možnosti
SH

Babul

30. 9. 2012 10:29
Re: A ještě dotaz

"v Praze jsem pak pracovala například v rubrice názory MF DNES jako editorka". To jako cenzorka na úrovni Bangy?

10 0
možnosti
  • Počet článků 393
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4507x
Nová knížka pohádek Zuzanka a Goldýš mi vychází právě nyní, už je v knihkupectvích nebo možno koupit i přímo na www.boehmova.cz

Aktuálně spolupracuji s časopisem Reflex. Ráda píšu fejetony, pohádky a básničky. Vyšly mi zatím dvě knížky Matka z cukru a oceli a pohádky Zajíček Zlobílek.  Vystudovala jsem žurnalistiku, žila chvilku v USA, v Praze jsem pak pracovala například v rubrice názory MF DNES jako editorka.
Píšu články a fejetony do různých časopisů a zabývám se firemním PR.

Na svět se dívám optikou liberální feministky. Mám velmi ráda milé a chytré muže, kteří si nemyslí, že žena je jen služka a ozdoba, ale životní partnerka a u ženy ocení inteligenci a vtip.

Od roku 2007 do května 2017 jsem pracovala pro iDNES.cz - jako administrátorka tohoto blogu, pozici adminky jsem opustila na protest proti zásahům majitele Andreje Babiše do obsahu novin. Cítím, že nemohu být po těchto událostech součástí značky iDNES a MF DNES..
Odcházím sem: https://boehmova.blog.sme.sk/