Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Já vím, jak to bylo !!!

23. 9. 2012 7:38
Koukám, že madam opět mazala nehodící se příspěvky......

OMG ubohost ;-(;-(;-(;-(;-(;-(

2 0
možnosti
G

Greybeard.

21. 9. 2012 5:40
VIP BLOGER

Madam, kolega pode mnou naráží na vaši práci v administraci tohoto periodika a zcela s ním souhlasím. Styděl bych se za to, že někomu dělám poskoka. A kromě jiného, jenom dotaz. Jakým záhadným způsobem jste se dostala mezi VIP blogery? Je mi to poněkud záhadou. Ty vaše dětinské básničky nehýří příliš literáním uměním a prošel jsem všechny vaše blogy za letošní rok a vaše karma je směšná. Jen v jednom jediném blogu jste dostala karmu 46,36 jinak se pohybujete okolo deseti, ale spíše níže. Myslím, že na blozích je mnohem více blogerů podstatně lepších kvalit než vy. Takže vaše ohodnocení jako VIP je spíše ohodnocení vašich kvalit jako cenzora než spisovatele, stejně jako svého času to bylo u pana Banga. Ostatně tak jako tak předpokládám, že tento příspěvek zmizí s komentářem z kterého si dělají legraci všichni na chatu I Dnes.

Tento příspěvek byl smazán, protože nesplňuje kritéria pro slušnou, věcnou a kultivovanou diskusi k tématu článku.

1 0
možnosti
PZC

Pracant z Chánova

21. 9. 2012 6:22
Re: VIP BLOGER

Ještěže jste to madam vysvětlil, páč se obávám, že to vůbec nepochopila;-DRv

5 0
možnosti
AP

AAP včera

13. 9. 2012 13:21
.

Hodit odpovědi

proti proudu...krásné :-)

0 0
možnosti
  • Počet článků 393
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4508x
Nová knížka pohádek Zuzanka a Goldýš mi vychází právě nyní, už je v knihkupectvích nebo možno koupit i přímo na www.boehmova.cz

Aktuálně spolupracuji s časopisem Reflex. Ráda píšu fejetony, pohádky a básničky. Vyšly mi zatím dvě knížky Matka z cukru a oceli a pohádky Zajíček Zlobílek.  Vystudovala jsem žurnalistiku, žila chvilku v USA, v Praze jsem pak pracovala například v rubrice názory MF DNES jako editorka.
Píšu články a fejetony do různých časopisů a zabývám se firemním PR.

Na svět se dívám optikou liberální feministky. Mám velmi ráda milé a chytré muže, kteří si nemyslí, že žena je jen služka a ozdoba, ale životní partnerka a u ženy ocení inteligenci a vtip.

Od roku 2007 do května 2017 jsem pracovala pro iDNES.cz - jako administrátorka tohoto blogu, pozici adminky jsem opustila na protest proti zásahům majitele Andreje Babiše do obsahu novin. Cítím, že nemohu být po těchto událostech součástí značky iDNES a MF DNES..
Odcházím sem: https://boehmova.blog.sme.sk/