Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Nechce se mi věřit, že je to jenom nadsázka:-) Nádherně a stylově napsané.R^V

1 0
možnosti
TB

Máte pravdu... je to reportáž ze čtvrtka ;-);-)

1 0
možnosti
Foto

chlapi mizerný, tak na nás třeba.R^

1 0
možnosti
TB

Podle mě jste rozkošní :-)VVVV

0 0
možnosti
JK

Dobrá povídka. Avšak to, co jste rozebírala s panem Kamenským, mi poněkud připomnělo román Žert od Milana Kundery. Tam autor ukázal, jak je pomsta sexem ošidná. ;-)

1 0
možnosti
Foto

Super napsané, děkuji!!!! :-) Vidím, že se musím ještě hodně učit - při psaní i v životě :-) :-) :-) Hezký den přeji!!!!

1 0
možnosti
TB

Děkuji moc, to si snad ani nezasloužím.

0 0
možnosti

Opravdu mistrně napsané, zvlášť některé pasáže!:-)R^

(a nechybí ani čepice;-D)

1 0
možnosti
TB

Děkuju!! A 1000 bodů za pochopení narážky na čepici. :-) Díky moc. V

1 0
možnosti
LK

na druhou stranu, pokud by se mu takhle pomstila každá bývalka, tak by to neměl úplně špatné. Nějaký krátký výstup na konci jde chlapovi jedním uchem dovnitř a druhým ven, ale měl super sex :)

2 0
možnosti
LK

Zabouchne dveře a hlavou mu běží "uff, nemůžu tomu uvěřit, vážně po mě vůbec nic nechce, takový super sex a jen tak, žádné povinnosti, závazky, nic, jupííí "

2 0
možnosti
JS

...ach my ženy a ty mstivé plány, nikdy neuskutečněné ;-)

Pěkné čtení ;-)

1 0
možnosti
  • Počet článků 393
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4507x
Nová knížka pohádek Zuzanka a Goldýš mi vychází právě nyní, už je v knihkupectvích nebo možno koupit i přímo na www.boehmova.cz

Aktuálně spolupracuji s časopisem Reflex. Ráda píšu fejetony, pohádky a básničky. Vyšly mi zatím dvě knížky Matka z cukru a oceli a pohádky Zajíček Zlobílek.  Vystudovala jsem žurnalistiku, žila chvilku v USA, v Praze jsem pak pracovala například v rubrice názory MF DNES jako editorka.
Píšu články a fejetony do různých časopisů a zabývám se firemním PR.

Na svět se dívám optikou liberální feministky. Mám velmi ráda milé a chytré muže, kteří si nemyslí, že žena je jen služka a ozdoba, ale životní partnerka a u ženy ocení inteligenci a vtip.

Od roku 2007 do května 2017 jsem pracovala pro iDNES.cz - jako administrátorka tohoto blogu, pozici adminky jsem opustila na protest proti zásahům majitele Andreje Babiše do obsahu novin. Cítím, že nemohu být po těchto událostech součástí značky iDNES a MF DNES..
Odcházím sem: https://boehmova.blog.sme.sk/