Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Paní Terezo, nevím proč, ale mám dojem, že Vaše moudré povídání něco životního kopíruje. Pokud se mýlím, promiňte. Nádherná povídka, díky R^.V

1 0
možnosti
TB

Děkuji, jsem opravdu ráda, že se vám líbí. Jsem sběratelka příběhů, poslouchám a zkoumám, co se děje kolem mě, vkládám do toho vlastní prožitky, příběhy mých přátel a kamarádek a využívám dar empatie... Výsledek jsou povídky o lásce, odpuštění, osudu a tak dále. Někdy je v tom bolest moje, jindy cizí. Díky moc za přízeň.

1 0
možnosti

Terezo, tak toto je moc dobrý!!!

Palec nahoru!

1 0
možnosti
  • Počet článků 393
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4507x
Nová knížka pohádek Zuzanka a Goldýš mi vychází právě nyní, už je v knihkupectvích nebo možno koupit i přímo na www.boehmova.cz

Aktuálně spolupracuji s časopisem Reflex. Ráda píšu fejetony, pohádky a básničky. Vyšly mi zatím dvě knížky Matka z cukru a oceli a pohádky Zajíček Zlobílek.  Vystudovala jsem žurnalistiku, žila chvilku v USA, v Praze jsem pak pracovala například v rubrice názory MF DNES jako editorka.
Píšu články a fejetony do různých časopisů a zabývám se firemním PR.

Na svět se dívám optikou liberální feministky. Mám velmi ráda milé a chytré muže, kteří si nemyslí, že žena je jen služka a ozdoba, ale životní partnerka a u ženy ocení inteligenci a vtip.

Od roku 2007 do května 2017 jsem pracovala pro iDNES.cz - jako administrátorka tohoto blogu, pozici adminky jsem opustila na protest proti zásahům majitele Andreje Babiše do obsahu novin. Cítím, že nemohu být po těchto událostech součástí značky iDNES a MF DNES..
Odcházím sem: https://boehmova.blog.sme.sk/