Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Ztrácím, hledám, nalézám. Pak jsem šťastná, jako Vy! R^;-)

1 0
možnosti
TB

Skvělé dobrodružství... Jednou mi upadla náušnice na schodech v metru, byla taková hodně výrazná. Moje máme jela stejnou linkou o 2 hodiny později a našla ji zapíchlou a rotující v jezdících schodech. Přinesla ji domu a byla moje! Takhle já žiju :-)

0 0
možnosti

Tak toto vůbec neznám. Jsem přesný opak!:-)))))))

Ale palec nahoru!:-) Komu? No jasně, že čepici!:-)))

.

1 0
možnosti
TB

Správě... čepici zdar!

1 0
možnosti
Foto

Někde mám podobnou. Není šedá, nemá černé pruhy, je podobná náturou, nikoli vzhledem. Možná to ostatně ani není čepice...

;o]

1 0
možnosti
MK

R^ Napsáno tak, že čtenář má větší sympatie k čepici než k autorce!;-):-)

Nejsem takový ztráceč, ale zato významný. Už je to pár let, tedy více párů; měl jsem starou škodu 120. Pamětníci si mohou uvědomit, že vzadu byl menší černý spoiler a na něm jsem si při manipulaci se zavazadly odložil taštičku s doklady a penězi. Z Proseka to bylo na Markétu přes celou Prahu, cca 12 km a ta taštička tam celou tu cestu vydržela!!!

Ale za tři týdny, při vynášení tříděného odpadu, zůstala na deset minut odložená na jednom kontejnéru; tedy "zůstala"... nezůstala!!!;-( a já jsem obíhal úřady pro nové doklady.

0 0
možnosti
TB

Jejeje... to první byla výstraha... že se chystá krádež.... To znám.... Pozor na výstrahy.

0 0
možnosti
Foto

Seda cepice s cernymi pruhy? Klidne by se tez mohlo rici: cerna cepice s sedymi pruhy. Ty barvy tam jsou tak pul napul. Pocet sedych a cernych pruhu je stejny. Takze: cepice s cernymi a sedymi pruhy!

Take jsem ztracel kdysi cepice, klobouky a destniky.

2 0
možnosti
TB

Může být... Jako s tou sklenicí :-) Prázná nebo plná :-))))))))))))))))))) Nenene. vtipkuji, to je jiné.

A deštníky!!! No ty jsem tam zapomněla dodat... Ty jsou taky předem odsouzeni k záhubě.

1 0
možnosti
  • Počet článků 393
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4521x
Nová knížka pohádek Zuzanka a Goldýš mi vychází právě nyní, už je v knihkupectvích nebo možno koupit i přímo na www.boehmova.cz

Aktuálně spolupracuji s časopisem Reflex. Ráda píšu fejetony, pohádky a básničky. Vyšly mi zatím dvě knížky Matka z cukru a oceli a pohádky Zajíček Zlobílek.  Vystudovala jsem žurnalistiku, žila chvilku v USA, v Praze jsem pak pracovala například v rubrice názory MF DNES jako editorka.
Píšu články a fejetony do různých časopisů a zabývám se firemním PR.

Na svět se dívám optikou liberální feministky. Mám velmi ráda milé a chytré muže, kteří si nemyslí, že žena je jen služka a ozdoba, ale životní partnerka a u ženy ocení inteligenci a vtip.

Od roku 2007 do května 2017 jsem pracovala pro iDNES.cz - jako administrátorka tohoto blogu, pozici adminky jsem opustila na protest proti zásahům majitele Andreje Babiše do obsahu novin. Cítím, že nemohu být po těchto událostech součástí značky iDNES a MF DNES..
Odcházím sem: https://boehmova.blog.sme.sk/