Diskuse

Nebe

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Nebe je hlavně relax, takže díky za něj R^

0 0
možnosti
Foto

Dnes mi vaše foto sada přišla obzvláště k duhu. Alespoň zmírnila rozladěnost nad leteckou katastrofou nad Egyptem a ukázala, že jsou na světě věci krásné, milé, hezké, pozitivní a nebesky jasné. Už se moc těším na další.

2 0
možnosti
TB

Děkuji! Tohle mě vždycky potěší a nakopne. Nemyslím si o sobě, že jsem nějaká extra fotografka, takže to, že se to někomu líbí tak, že si najde čas na komentář, mi dělá velkou radost. Děkuju

0 0
možnosti
DV

D55a78v54i77d 26V78l92k

19. 5. 2016 16:32

Nebe je nejkrásnější kýč na světě. Doufám , že se tam jednou ztratím navždy a nemusí tam být ani andělé. Stačí jen nekonečná modř a nadýchané ostrůvky mraků.Někdy bych chtěl bát ptákem,ale bojím se že bych se v té nekonečné modři ještě zaživa utopil.

3 0
možnosti
DV

D12a35v87i55d 81V38l85k

19. 5. 2016 17:19

stát ptákem

1 0
možnosti
Foto

No, a což teprve, až se tam někdy - když budeme hodní - dostaneme.....R^

3 0
možnosti
TB

díky... ale ono tam jsou mraky a pak vesmír :-) A mně v raketě bývá špatně, nemůžu ani na řetízkáč :-))))) (trošku humoru, no...)

1 0
možnosti

No jo, tyhle Vaše blogy, Terezo, jsou jak po mě na zakázku;-D Je tam úplně všechno co mám ráda. Tady oblaka, záběr na Hradčany, a jako bonus kúň - ano, tento je přesně můj oblíbený - grošák.

Takže je to jasné - prostě mám radost!:-)R^ a dík!V

3 0
možnosti
TB

děkuju, já mám radost z vašich komentářů! díky!VVVV

1 0
možnosti
  • Počet článků 393
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4507x
Nová knížka pohádek Zuzanka a Goldýš mi vychází právě nyní, už je v knihkupectvích nebo možno koupit i přímo na www.boehmova.cz

Aktuálně spolupracuji s časopisem Reflex. Ráda píšu fejetony, pohádky a básničky. Vyšly mi zatím dvě knížky Matka z cukru a oceli a pohádky Zajíček Zlobílek.  Vystudovala jsem žurnalistiku, žila chvilku v USA, v Praze jsem pak pracovala například v rubrice názory MF DNES jako editorka.
Píšu články a fejetony do různých časopisů a zabývám se firemním PR.

Na svět se dívám optikou liberální feministky. Mám velmi ráda milé a chytré muže, kteří si nemyslí, že žena je jen služka a ozdoba, ale životní partnerka a u ženy ocení inteligenci a vtip.

Od roku 2007 do května 2017 jsem pracovala pro iDNES.cz - jako administrátorka tohoto blogu, pozici adminky jsem opustila na protest proti zásahům majitele Andreje Babiše do obsahu novin. Cítím, že nemohu být po těchto událostech součástí značky iDNES a MF DNES..
Odcházím sem: https://boehmova.blog.sme.sk/