Diskuse

Malý princ

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Krásně umíte skládat slovíčka, paní Terezo.R^ V

0 0
možnosti
TB

Děkuju moc. Hraju si s nimi hrozně ráda. Líbí se mi významy, které můžu do vět schovávat. Někdo najde část, někdo víc a někdo třeba všechny a někdo i ty, které tam nejsou původně, ale dodá si je tam čtenář, to mám na psaní nejraději.

1 0
možnosti

To se mi líbí...moc.

1 0
možnosti
TB

Děkuji Marie, jsem vždycky ráda, když zavítáte. Zdravím. TB

1 0
možnosti
TB

Děkuji a posílám pozdrav!

0 0
možnosti
  • Počet článků 393
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4507x
Nová knížka pohádek Zuzanka a Goldýš mi vychází právě nyní, už je v knihkupectvích nebo možno koupit i přímo na www.boehmova.cz

Aktuálně spolupracuji s časopisem Reflex. Ráda píšu fejetony, pohádky a básničky. Vyšly mi zatím dvě knížky Matka z cukru a oceli a pohádky Zajíček Zlobílek.  Vystudovala jsem žurnalistiku, žila chvilku v USA, v Praze jsem pak pracovala například v rubrice názory MF DNES jako editorka.
Píšu články a fejetony do různých časopisů a zabývám se firemním PR.

Na svět se dívám optikou liberální feministky. Mám velmi ráda milé a chytré muže, kteří si nemyslí, že žena je jen služka a ozdoba, ale životní partnerka a u ženy ocení inteligenci a vtip.

Od roku 2007 do května 2017 jsem pracovala pro iDNES.cz - jako administrátorka tohoto blogu, pozici adminky jsem opustila na protest proti zásahům majitele Andreje Babiše do obsahu novin. Cítím, že nemohu být po těchto událostech součástí značky iDNES a MF DNES..
Odcházím sem: https://boehmova.blog.sme.sk/