Plenér Loket - KNOFLOART 2020
Každý, kdo bude mít v sobotu 22.8.2020 chuť, může se od 10.00 do 17.00h přijít podívat do podhradí a pro štěstí si zavěsit nebo přilepit knoflík v rámci instalace. Nejen děti si budou moci vyrobit knoflíkový obrázek.
Vstup na akci je volný a materiál k dispozici, včetně knoflíků. Ty, co máte zbytečně odložené nebo poschovávané doma, můžete přinést sebou.
Příprava na Plenér Loket 2020 |
Děkujeme za účast a velikou práci a nadšení všem zúčastněným !!!
Všechny fotografie vytvořily: Štěpánka Bergerová, Jana Jetlebová Pragerová a Tina Solanová
Autorka plakátu: Štěpánka Bergerová
Odborná a tisková spolupráce: Hanka Deutschmannová
Hanka Deutschmannova
Plenér Loket 2021 - tvorba na schodech - malování na kamínky

Pro letošní loketskou tvůrčí dílnu - plenér - malovaní venku, nás napadlo spojit oblíbené malování na kamínky s cestou k hradu.
Hanka Deutschmannova
Plenér Loket 2020 - Knoflíky v dešti ... II.

Pokračování fotoblogu Štěpánky Bergerové o průběhu letošní tvůrčí dílny v malebném západočeském městečku Lokti a jeho podhradí.
Hanka Deutschmannova
Ohlédnutí za loňským plenérem 2019

Vzpomínky na minulé setkání v Lokti, kde jsme se zaměřili na lidské ruce v rámci středověkých slavností purkhrabího Půty.
Hanka Deutschmannova
Plenér Loket 2019

Informace pro blogery i čtenáře ke konání tradiční lerní tvůrčí dílny v malebném městečku Loket a okolí.
Hanka Deutschmannova
Blogerky v plenéru ... 2018

aneb něco málo z letošního tvůrčího workshopu, který už dvaadvacet let realizujeme v Karlovarském kraji, v Lokti nad Ohří a jeho okolí, a podle kterého je nazván Plenér Loket ... i když záběr je mnohem širší.
Další články autora |
Před a po. Satelitní snímky ukazují zkázu po útocích USA na jaderná zařízení
Nové satelitní snímky ukazují následky amerického vojenského úderu, který v neděli cílil na íránská...
Tomahawky z ponorky, „drtiče bunkrů“ z B-2, zasypané vchody. Co ničilo jaderný Írán
USA zdevastovaly íránský jaderný program a jaderné ambice Teheránu jsou nyní v troskách, uvedl...
Velký fototest: Kolik stojí máslo, chleba a další zboží v Chorvatsku
Od našeho zpravodaje v Chorvatsku Redakce iDNES.cz projela Chorvatsko od severu až na jeho nejjižnější konec. Prozkoumala a...
Decroix odstraňuje magisterský titul. Vzdělání z Francie je výhoda, zastal se jí Fiala
Ze stránek vlády zmizel ve středu večer titul Mgr. u jména nové ministryně spravedlnosti Evy...
Seznamte se, Chris Kebbon. Aktivista je po boku Grety Thunbergové vídán už rok a půl
Švédský fotograf a kameraman Christofer Kebbon (22) upoutal pozornost médií díky tomu, kolik času...
V Británii utekly dvě medvědice, ve skladu spořádaly zásoby medu
V zooparku na jihozápadě Velké Británie utekly v pondělí dvě medvědice. Park kvůli nim evakuovali a...
Historický den pro alianci. NATO musí navýšit i výrobu, míní Rutte
Kromě závazku na zvýšení výdajů na obranu považuje generální tajemník NATO Mark Rutte za zásadní...
Na Fialu si v Plzni počkali odpůrci. Premiérovi vyhrožovali, že se ho zbaví
Premiér Petr Fiala (ODS) v rámci své předvolební tour vyrazil v úterý do Plzně. Byť má lídr koalice...
Patnáct hodin z Perthu do Perthu. Kvůli Íránu otočilo letadlo v půli letu zpět
Cestující na lince letecké společnosti Qantas z australského Perthu do Paříže zažili v pondělí...
- Počet článků 20
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 395x